Реклама в браузері – як прибрати спливає спам

Багато сучасні користувачі ПК стикаються з проблемою постійного появи реклами на сторінках. Через це іноді буває складно розглянути інформацію на самому сайті, через що користувачі починають пошуки програми, яка буде блокувати спам. Примітно, що серед таких утиліт і розширень також можуть зустрічатися вірусні, через що до їх вибору варто підходити уважно. У даній статті ми розповімо про найбільш дієвих методах боротьби з рекламою в браузерах.

Прибираємо рекламу в автоматичному режимі

Розглянемо саму проблему більш детально. В першу чергу потрібно знайти так званий AdWare, що представляє собою «вірус в браузері». Користувач може випадково завантажити таку програму, через що вона буде працювати, виводячи на екран банери. Антивірусні утиліти не помітять розширення, так як воно за визначенням не є вірусом.

Першим дієвим методом є програма AdwCleaner, яка дозволить визначити місцезнаходження рекламного розширення і видалити його. Далі ми розглянемо інші поширені методи боротьби зі спамом в браузерах.

Прибираємо рекламу за допомогою Hitman Pro

Дана утиліта відрізняється зручністю і простотою у використанні. Програма платна, проте перші 30 днів після установки їй можна користуватися безкоштовно. Завантажити її можна за посиланням. Далі розглянемо алгоритм дій при роботі з утилітою:

  • Скачайте додаток і встановіть його на комп’ютер.
  • В меню запущеної програми виберіть «Я збираюся просканувати систему тільки один раз».
  • Після цього запуститься автоматичне сканування жорсткого диска і системних папок на предмет додатків з спливаючій рекламою.
  • Далі перед вами з’явиться список потенційно небезпечних програм, з яких можна вибрати ті, які доведеться видалити.
  • Після того, як всі виконані операції будуть зроблені, в переглядачі будуть з’являтися рекламні блоки.

Якщо після видалення програм браузер перестав функціонувати коректно, в панелі управління перевірте наявність всіх утиліт, які були встановлені в нього раніше. Там можуть бути не тільки блокувальники реклами, але корисні розширення, які варто відновити або завантажити заново.

Видалення розширень браузера з Adware

Реклама в браузері нерідко з’являється через вірусів, але частіше – через наявність шкідливих дозволів. Невинна на перший погляд програма для скачування може не тільки виконувати свою базову функцію, а й вбудовувати на сайти власні блоки, які іноді навіть заважають роботі ресурсів. Для видалення розширень з AdWare варто зайти в відповідні опції:

  • У браузері Google Chrome: Налаштування – інструменти – розширення.
  • У яндекс.браузер: Налаштування – додатково – інструменти – розширення.

Усі сумнівні розширення краще не просто вимкнути, а й видалити. Роблячи це послідовно і звертаючи увагу на появу реклами можна визначити програми, які стають причиною спаму на сторінках сайтів.

AdBlock

Дана утиліта набула широкого поширення, але в Мережі з набором її популярності з’явилася маса аналогів, які використовують схожі назви, але насправді є шкідливими і самі вбудовують рекламу. Рекомендується використовувати тільки розширення AdBlock і Adblock Plus, які доступні в магазині Chrome. Всі інші утиліти, швидше за все, є піратськими та можуть завдати шкоди системі.

підсумок

Вищеописані операції і утиліти дозволять позбутися від реклами на сторінках сайтів. У разі якщо вони не допомогли, можливо, на комп’ютері присутній вірус, через що варто почистити систему або перевстановити її. Фахівці радять бути уважними при установці розширень, що дасть можливість застерегти себе від проблем в подальшому. Сподіваємося, що наша стаття допомогла вам розібратися в тому, як видалити рекламу з браузерів на сайтах.

Ссылка на основную публикацию