Ремонт і чистка кавомашини Delonghi (Делонги)

Кавові відносяться до такого виду побутової техніки, який стає все більш популярним (особливо). Покуштувати ароматної кави сьогодні стало можливо не тільки в барах і кафе, але також і вдома, і в офісі, і в інших місцях. Кавові надають нам таку можливість.

Торгова марка кавоварок Delonghi є однією з найбільш відомих в своєму сегменті завдяки високій якості кінцевого продукту і надійній роботі. Але якою б якісною техніка не була, не може постійно працювати безвідмовно.

Причин тому є безліч. Ми розглянемо більш докладно відмови і ремонт кавомашини Delonghi, а також з’ясуємо, як чистити кавоварку Delonghi самостійно з такою легкістю, як чистяться ручні кавомолки.

Поширені причини поломок кавоварок

 • Неправильна експлуатація машин користувачами.
 • Неправильно встановлені фільтри для води Гейзер.
 • Установка налаштувань, які не відповідають рекомендованим параметрам.
 • Відсутність профілактичного догляду. Наприклад, періодична очистка від накипу кавомашини Delonghi.
 • Заводський брак. Зазвичай він проявляється на ранніх стадіях експлуатації апарату, але можуть бути винятки.
 • Механічне втручання в роботу агрегату (така проблема спостерігається ще у кавоварок гейзерного типу).
 • Знос внутрішніх частин внаслідок тривалої експлуатації пристрою.

Основні несправності кавоварок

Як правило, несправність виникає раптово, без видимих ​​причин. Добре, якщо гарантійний ремонт кавомашини Delonghi ще можливий. Якщо ж терміни гарантії минули, то доведеться трохи розщедритися.

У деяких випадках цілком припустимо самостійний ремонт, але тільки якщо ви точно знаєте причини відмови і впевнені в своїй кваліфікації.

Всі несправності кавоварок можна розділити на дві категорії: прості і складні:

 • Прості. Це заміна запобіжників, вимикача, ламп індикації, шнура, а також чистка кавомашини Delonghi від накипу. Розбирання машини не потрібно.
 • Складні. Це ремонт електронного блоку управління, заміна нагрівальних елементів. Потрібна повна або часткова розбирання машини. У таких випадках найчастіше простіше купити нову кавоварку з капучинатором, ніж лагодити її.

Найбільш поширені відмови:

 • Машина не включається. Логічно припустити відсутність харчування в розетці або пошкодження шнура. У разі проблем зі шнуром зазвичай з’являється запах горілої ізоляції або шнур починає «іскрити». Можна візуально виявити почорніння шнура або його розплавлення. Спробуйте замінити шнур.
 • Машина не працює від кнопок управління. Можливо, сталося залипання кнопок при пролиття солодкої рідини на панель управління. Якщо залипання немає, то вийшов з ладу блок управління. Найчастіше, блок не ремонтується, а просто змінюється. Ремонт кавомашини Delonghi Magnifica часто пов’язаний з такою відмовою.
 • Зменшився натиск надходить з ріжка кави. Це може статися через засмічення фільтра і трубок. Це відбувається в разі, якщо не проводиться регулярна декальцинація кавомашини Delonghi. Таку операцію можна робити самостійно.
 • Протікає кави або вода з-під сопла або ріжка. Відбутися це може з причини втрати еластичності кільцем ущільнювача. Якщо зможете, витягніть кільце і промийте його, а потім зробіть видалення накипу в кавомашині Delonghi. Якщо дані дії не допомогли, то кільце потрібно міняти. Для цього буде потрібно знайти сервіс, де продаються запчастини для кавомашини Delonghi. Кільце ущільнювача коштує близько 4 доларів.
 • Заварюється дуже слабка кава. Швидше за все, поламалося пристрій, призначений для помелу і дозування зерен. В цьому випадку не думайте про те, як розібрати кавоварку Delonghi, а несіть її в ремонт.
 • Вода не гріється або гріється дуже слабо. Імовірно згорів нагрівальний елемент. Потрібно звернення в сервіс.
 • Немає подачі води. Ймовірна причина – повітряна пробка в системі. Для її ліквідації виженете воду через вбудований капучинатор. Якщо це не допомогло, то причина – в електроніці (особливо якщо це автоматична кавоварка).

При зверненні в майстерню з вас візьмуть мінімальну плату за оформлення замовлення, приблизно рівну 10 доларам. До цього додасться вартість запчастин і безпосереднього ремонту. Запчастини для кавомашини Delonghi Esam і інших моделей цієї лінійки краще встановлювати нові. Орієнтовна їх вартість така:

 • Капучинатор – близько 90 доларів.
 • Бойлер – близько 20 доларів.
 • Заварювального пристрій – близько 130 доларів.
 • Плата управління – близько 70 доларів.

Як самостійно чистити і промивати кавоварку?

Ремонт кавомашини Делонги може не знадобитися дуже довго, якщо ви будете своєчасно виконувати профілактику апарату. Використовувана нами вода є невиправдано жорсткою, насиченою величезною кількістю солей.

Ці солі осідають на поверхні нагрівальних елементів з утворенням неорганічних відкладень – накипу. Відкладення провокують корозію металів, уповільнюють час нагрівання елементів, псують смак готового кава, є благодатним грунтом для розмноження мікроорганізмів.

Видалити накип здатне одне зі спеціальних засобів, наприклад, антинакипин для кавоварок Delonghi. Або ж інший належний засіб. До речі, чистка кавоварок Делонги майже ідентична чищенні кавомашини Saeco.

Чистка кавомашини Delonghi може проводитися своїми силами. Для цього буде потрібно придбати очищувач накипу для кавомашини Delonghi. Ринок рясніє подібними очисними засобами, за допомогою яких промивка кавомашини Delonghi стає простим і буденною справою.

Досить вивчити інструкцію по застосуванню засобу, надруковану на його упаковці. Засіб очищення для кавомашини Delonghi зазвичай розраховане на 2-5 чисток, після чого потрібно купувати таку ємність «антинакипіна».

Засіб для кавомашини Delonghi може відразу заливатися в водяну ємність, а може розлучатися водою в певному співвідношенні. При взаємодії з накипом кислота руйнує відкладення, які вимиваються з апарату разом з водою.

Як визначити, що пора чистити апарат від відкладень? Помпа починає шумно працювати, зменшується тиск пара, змінюється смак кави. Більш досконалі моделі кавоварок оснащені системою оповіщення про необхідність проведення чистки. Повідомлення про це з’являється на дисплеї або загоряється певна лампочка на панелі управління.

Увага! Перед проведенням декальцінаціі машини необхідно зняти водяний фільтр-картридж. Якщо забудете це зробити, то фільтр виявиться непридатним до подальшої експлуатації. Подібна проблема спостерігається у капсульних кавоварок.

Засіб для чищення кавомашини Delonghi може бути виготовлено на основі лимонної кислоти, яка нешкідлива для людей, а може мати в своїй основі їдкі кислоти. Популярний очищувач для кавомашини Delonghi – DELONGHI SET ECODECALK продається в бутлях по 500 мл, а засіб Glutoclean розфасовується в літрові ємності.

Догляд за апаратом

Крім чищення, будь-яка кавоварка вимагає періодичної заміни фільтра. Такий фільтр для кавоварки Delonghi є змінний картридж, службовець для пом’якшення і очищення використовуваної води.

Тим самим, фільтр частково запобігає виникненню накипу на поверхні нагрівального елементу. Рекомендується здійснювати заміну фільтру кожні 2 місяці. Купити фільтр для кавоварки Delonghi можна за 11-13 доларів.

Якщо заміна фільтра виконується самостійно, то спочатку заповніть його водою. Це позбавить вас від проблеми з виникненням повітряної пробки.

Слідкуйте за тим, щоб кавова гуща вчасно віддалялася з контейнера, щоб уникнути засмічення трубок. Видаляйте залишки молока з капучинатора.

При дотриманні цих рекомендацій кавоварка буде служити вам тривалий час, і не зажадає заміни або ремонту вузлів.

Ссылка на основную публикацию