Renault SYMBIOZ – не тільки автомобіль майбутнього, але і частина «розумного» будинку

На автошоу, що недавно проходив у Німеччині, була представлена ​​концептуальна модель електромобіля майбутнього Renault SYMBIOZ. Французькі виробники вважають, що через двадцять років машина повинна стати не тільки економічним засобом пересування, а й частиною «розумного» будинку, здатного швидко трансформуватися в комфортну вітальню кімнату.

Дві функції не суперечать, а, скоріше, прекрасно доповнюють один одного. Керована інтелектуальна система допоможе електромобілю виконувати зарядку батарей в нічний час і ділитися накопиченої енергією з житлом для живлення побутових приладів і техніки, освітлення тощо

Автомобіль, призначений для розміщення 4 пасажирів, має комфортний трансформований салон. Вбудована функція автопілота допомагає водієві відмовитися від управління і повернутися разом з пасажиром першого ряду до тих, хто сидить на задніх сидіннях. При домашньої парковці Renault SYMBIOZ в прямому сенсі слова в’їжджає в приміщення вітальні. Для комплектування кімнати не потрібно купувати диван. У його якості використовуються сидіння. Крім того, власник може користуватися всіма вбудованими в автомобіль системами для розваги. Тестування електромобіля майбутнього призначено на кінець поточного року.

Творці дивного концепту не поспішають відкривати всі секрети, але вже відомо про те, що Renault SYMBIOZ має підтримку MULTI-SENSE і EASY CONNECT технологій і систему автопілотування. Розробка інтерфейсу цифрової системи здійснювалася спільно з представниками LG і Ubisoft. Розробники поставили перед собою мету не випуск авто в серійне виробництво, а чергову демонстрацію можливостей «розумних» речей.

Ссылка на основную публикацию