Резервування даних онлайн

Комп’ютер, як і всі на цій землі не вічний і більш того дуже часто виходить з ладу. А ще частіше відбувається втрата даних, в результаті збою або поломки жорсткого диска. Тому хочу звернути Вашу увагу на важливість проблеми. Мова в цій статті піде про онлайн сервісі для резервування файлів з вашого комп’ютера. Сервіс SugarSync дає можливість автоматично дублювати вміст обраної вами папки, зі свого локального диска, в інтернет-архів.

Переваги онлайн backup даних

Ну, наприклад, на вашому диску є папка з фотографіями і якщо ви використовуєте онлайн backup, при додаванні в неї нових фото, вони тут же будуть заливатися в резервне сховище в інтернеті і ніяких зайвих рухів тіла. Природно конфіденційність інформації гарантується. Але якщо ви побоюєтеся, то тут вже треба вирішити для себе, що страшніше, втратити безцінну інформацію або переживати за те, що дані, яким чином потраплять іншим особам, що дуже малоймовірно. Якщо ви зацікавилися, то далі буде викладена докладна інструкція по роботі з сервісом онлайн резервування.

Установка і настройка онлайн резервування

Скачайте утиліту для синхронізації папок жорсткого диска з онлайн-сховищем.

Установка проходить швидко і просто, тому на ній загострювати уваги, сенсу немає. Потім, потрібно створити новий обліковий запис, для цього, при першому запуску програми необхідно буде ввести реєстраційні дані, все поля обов’язкові для заповнення.

Після успішної реєстрації можна вводити логін (адреса ел. Пошти) і пароль.

Наступна дія, вибір тарифу. І ось ще одна перевага цього сервісу резервування файлів, безкоштовне використання 5-ти гігабайт на інтернет-сховище. Бажаючі можуть, при необхідності більш місткого сховища даних, вибрати і сплатити інші тарифи. Адже в наш час обсяги важливої ​​інформації, що зберігається на комп’ютерах користувачів, зросли в багато разів, в порівнянні з часом, коли ПК тільки почав проникати в нашу повсякденну діяльність. Але наші громадяни не будуть, я думаю, просто так віддавати чесно зароблені і обійдуть це обмеження. Наприклад, якщо всі ваші фото важать набагато більше 5 Гб, можна створити кілька акаунтів, використовуючи різні поштові ящики, і розкласти фото в татка по п’ять гігабайт в кожній.

Далі програма запропонує вибрати ім’я для вашого комп’ютера і забавну аватарку.

На наступному етапі вам і потрібно буде додавати папки, які ви хочете зарезервувати в інтернеті. Для цього, в нижній частині вікна, натисніть «Add More Folders». 

Виберете одну або кілька папок для бакапа і тисніть «ОК»

І ось папки додані до загального списку, але цей не означає, що всі ці директорії будуть резервуватися. Галками відзначаємо додані папки і натискаємо «Next». У лівому нижньому кутку цього вікна показано, скільки місця задіяно і скільки ще можна використовувати.

Наступне вікно запрошує пройти ознайомлювальний тур, якщо він вам не потрібен, тисніть «Skip Tour». Приймаємо вітання від програми і натискаємо «Finish»

Якщо ви вибрали папки з великим об’ємом інформації то, як ви розумієте, дані будуть завантажуватися на віддалене сховище досить довго, все залежить від швидкості вашого інтернет каналу. Поки ви бачите в панелі завдань, вашої операційної системи, значок програми зі стрілками, файли закачуються на сервіс.

І як тільки, з’явиться зображення птаха, синхронізація даних закінчена і вміст ваших папок продубльовано на інтернет-диск.

Відновлення даних з онлайн-сховища

У разі втрати даних на жорсткому диску або, не дай бог, при поломці комп’ютера, ви завжди зможете встановити програму SugarSync Manager, ввести свої облікові дані і відновити на комп’ютер ваші файли. Ще одна позитивна особливість сервісу – ви з будь-якого місця, з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі інтернет, зможете зайти на сайт SugarSync і ввівши свої логін і пароль, зможете переглянути всі свої файли, які ви резервували в онлайн-сховище.

І на останок пару слів для товаришів серйозних, сильно стурбованих збереженням даних. Для них є дуже надійні системи зберігання –

На цьому закінчую розповідь про резервування даних і наостанок раджу вивчити можливості сервісу, за допомогою яких можна безкоштовно збільшити обсяг сховища до 12 Гб.

Ссылка на основную публикацию