Рішення помилки 651 при підключенні інтернету до Windows 7

Не секрет, що багато людей купують комп’ютери, щоб отримати можливість отримати доступ на простори Глобальної Павутини. Тому їх сильно напружує ситуація, коли виникає помилка при підключенні інтернету.

Однією з негативних особливостей операційних систем від Майкрософт, в тому числі і Windows 7, є різноманітність конфліктних ситуацій, що призводять до збоїв. Природно, велика кількість їх перешкоджають нормальному виходу в мережу. У цій статті буде розглянуто ситуацію з досить популярною помилкою 651, яку цілком можна усунути власними руками.

Методи виправлення помилки з кодом 651

Отже, якщо користувач виявив відсутність підключення інтернету в Windows 7 саме з цієї причини, то початковим рекомендованим дією стане перезапуск системи. Іноді при завантаженні ОС може статися один з збоїв мережевих елементів, які самостійно виправляються таким простим методом.

Якщо вищеописаний варіант не допоміг – збій підключення з кодом помилки 651 все одно спостерігається, то наступна дія має полягати в наступному:

 1. Здійснити подорож по Віндовс 7: кнопка «Пуск» – Панель управління – Система.
 2. Вибрати у правій частині екрану «диспетчер пристроїв».
 3. Промоніторити наданий список, щоб знайти пристрій, що відповідає за доступ до мережі.
 4. Клікнути по ньому правою кнопочкою миші, тим самим, викликаючи додаткове меню.
 5. Перейти в налаштування. Вибрати пункт, який відповідає за оновлення драйвера.

 

Далі – слідувати підказкам системи, яка автоматично повинна виправити проблему, яка ідентифікується кодом помилки 651.

До речі, перебуваючи в диспетчері пристроїв, важливо також звернути увагу на те, як виглядає потрібне обладнання. Якщо воно в Windows 7 зазначено жовтеньким оклику, то, можливо, драйвера взагалі не встановлені (вирішується вище описаним способом), або воно перестало працювати по апаратним причин – якщо є можливість, плату слід заново перепідключити своїми руками. Якщо ж значок обладнання відзначений червоним заборонним значком, то його слід активувати у все тому ж меню налаштувань.

Якщо існує підозра на несправність, то перевірити обладнання можна таким чином:

 1. Перейти тим же способом в властивості виробу.
 2. Вибрати пункт діагностики.
 3. Натиснути на «опитати модем».

У справному стані техніка повинна відреагувати списком «Питання-відповідь». Якщо ж в ньому нічого немає, то, можливо, плату доведеться міняти. Звичайно ж, якщо не допоможе останній варіант, пов’язаний з WAN Miniport (PPPoE). Він полягає в спробі виправлення конфлікту стека TCP / IP і вимагає деактивації спецтехнології Receive Side Scaling. Як це здійснити:

 1. Через кнопку «Пуск» перейти в рядок виконати ».
 2. Використовувати в ній «regedit». Це дозволить відкрити редактор системного реєстру.
 3. Перейти за наступним шляхом: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Tcpip \ Parameters.
 4. У правій частині вікна слід створити новий параметр під назвою «EnableRSS» (тип DWORD), в поле значення якого потрібно поставити «0».
 5. Якщо проблема залишилася, то в тому ж місці створюється «DisableTaskOffload», де в якості значення використовується одиничка.
 6. Природно, після кожного подібного зміни потрібно перезапускати комп’ютер з Windows 7.

Якщо жоден з вище запропонованих методів не виправив ситуацію з кодом помилки 651, то велика ймовірність несправності саме мережевий плати або модема, які слід віднести хорошого фахівця, або банально замінити на новий пристрій.

Ссылка на основную публикацию