рішення проблеми – play market очікування мережі wifi

Android – дуже зручна операційна система, яка дозволяє користувачеві встановлювати додатки самих різних категорій: від ігор до прогнозу погоди. Для цього розробниками був впроваджений спеціальний сервіс – play market. Без нього смартфон, який підключений до wifi, перетворюється в майже марна пристрій. Але бувають випадки, коли відбувається play market очікування мережі wifi. Що ж робити в подібних ситуаціях? У цій статті ми відповімо на це питання.

Прості причини і їх рішення

Спочатку розберемося з простими причинами, адже вони частіше за інших заважають скористатися магазинів через вайфай мережу. Отже, приступимо:

 • В андроїд системі можуть виникати непередбачені збої. Це справжній бич даної операційної системи.

Рішення: Перезавантажте пристрій і після цього проблема зникне.

 • На вашому пристрої неправильно встановлені час і дата. При підключенні до багатьох сервісів, в тому числі до google play, спочатку перевіряються дата і час. Якщо вони неправильні, то підключення до сервісів не відбувається.

Рішення: Перейдіть в налаштування телефону і виправте дату з часом. Бажано використовувати часовий пояс мережі.

 • Якщо ваш телефон підключений до мережі вайфай, це не означає, що інтернет працює, адже це різні процеси.

Рішення: Перевірте джерело wifi мережі. Зайдіть в браузер з телефону і перейдіть по будь-якому посиланню, якщо це виходить зробити, то проблема не в роутері.

 • Бувають випадки, коли на серверах компанії Google виникають проблеми, але вони дуже рідкісні.

Рішення: Просто почекати.

 • Плеймаркет може не працювати через вплив стороннього додатка. Найчастіше це трапляється після видалення програми Freedom. Нагадаємо, що воно використовується для отримання ROOT прав.

Рішення: Знову включаємо цю програму. Переходимо в його налаштування і натискаємо на кнопку «Стоп».

Проблеми з маршрутизатором

якщо відбувається play market очікування мережі wifi, то проблеми можуть бути в самому роутері. Розберемо їх:

 • Телефон підключений до вайфай, але інтернет не працює. Спробуйте перейти на будь-який сайт з телефону, якщо у вас вийде це зробити, то проблема не в роутері.
 • Чи хороша у вас швидкість інтернету? Google play – вимогливий додаток, яке містить чимало зображень. Якщо при його запуску довго висить білий екран і індикатор завантаження, то проблема в вашому інтернет з’єднанні. Зверніться до провайдера для вирішення даного питання.
 • На маршрутизаторі є функція, яка забороняє користуватися мережею конкретного пристрою. Для вирішення даної проблеми зайдіть в налаштування роутера. Знайдіть список заборонених mac адрес. Якщо там є такі адреси, то порівняйте їх з адресою вашого телефону. Дізнатися його можна в налаштуваннях пристрою, в пункті «Про телефоні».
 • Неправильний пароль від вай фай мережі. Перевірте правильність введених даних в налаштуванні бездротових підключень.
 • Неправильна робота роутера. Причин для цього безліч. Ви можете вирішити їх за допомогою банального перезапуску пристрою. У деяких випадках варто оновити прошивку маршрутизатора.

Проблем в роутері може бути безліч. Якщо не виходить їх виправити самостійно, то зверніться за допомогою до провайдера.

Проблеми в play market

Як вже говорилося, google play – вимогливий додаток. Його роботу може порушити цілий ряд несприятливих факторів. Спробуємо їх знайти і виправити самостійно:

 • Виникають випадки, коли до плей маркету не вдалося підключитися якийсь певний аккаунт. Використовуйте інший обліковий запис для перевірки цього.
 • Дізнайтеся про можливі оновлення вашого пристрою.
 • Якщо ви робили резервну копію вашого пристрою, то саме час відновити за допомогою них google play.
 • Якщо попередній пункт не допоміг, то відновите операційну систему цілком.
 • Перейдіть в налаштування і очистіть кеш гугл плея.

Якщо вищенаведені поради не допомагають, то поверніть ваше пристрої до заводських налаштувань (видаляються всі дані, в тому числі фотографії та відеозаписи). Не забудьте зробити резервну копію даних.

Перевіряємо налаштування доступу

Підключення до play market може порушуватися через неправильні налаштування доступу. Перейдемо до них:

 • Спочатку перевіримо Host. Для того, щоб перейти до нього використовуйте програму «Hosts Editor». Шукайте її в інтернеті, а не в плей маркеті. Встановлюємо ROOT права за допомогою програми «king root». Тепер переходимо до самого файлу. Запускаємо Hosts Editor і переходимо за адресою etc / hosts. Запусків файл Host. Видаляємо в ньому все, крім рядки «0.0.1 localhost». Зберігаємо його. Перезавантажуємо телефон.
 • Якщо ваш телефон підключається до плей маркету через мобільний інтернет, але не робить цього через вай фай, то перевірте налаштування проксі. Відкрийте налаштування вашого з’єднання, і знайдіть пункт proxy. Якщо там щось вписано, то сміливо видаляйте.
 • Спробуйте в налаштуваннях мережі включити автоматичний вибір DNS.

Всі ці проблеми виникають через випадкове зміни даних або сумнівних програм. Завжди користуйтеся антивірусом на вашому пристрої.

Підведемо підсумки

Бувають випадки, коли телефон не може скористатися функціоналом плей маркету через вайфай через відсутність підключення до нього. Більшість з них виправляються перезапуском телефону або роутера, але деякі вимагають втручання професіонала. Якщо ви не знаєте, як виправити помилку, то ніколи не займайтеся їй самостійно.

Twitter
(Поки оцінок немає)

Ссылка на основную публикацию