Різновиди автомобільних зарядок для телефону

Кожен автомобіліст використовує прикурювач не тільки за своїм прямим призначенням, але і в якості джерела живлення для мобільних телефонів, планшетних комп’ютерів і інших девайсів. В першу чергу, прикурювач – це дуже зручна можливість швидко зарядити смартфон під час поїздки. І для цього існують спеціальні пристрої – автомобільна зарядка для телефону. Це досить доступний за ціною аксесуар, який сьогодні можна придбати в великому асортименті варіацій.

Різновиди автомобільних зарядок

Придбати автомобільну зарядку для телефону від прикурювача сьогодні можна в дуже великому асортименті різних виконань. В першу чергу один від одного вони відрізняються за такими параметрами:

  • Форм-фактор: серед моделей є як рішення з одним портом, так і з декількома;
  • Зі світловими індикаторами або без них;
  • З вбудованими шнурками під micro-USB;
  • З різними показниками виходу струму: 1А і 2А.

Крім цього, всі моделі відрізняються за забарвленням і дизайну. Це не настільки важливий критерій, однак при необхідності ви легко зможете підібрати адаптер, який підійде під колір обшивки вашого автомобіля і буде дуже гармонійно виглядати.

Що стосується сили струму, для зарядки смартфона вам цілком вистачить 1А. Якщо ж ви плануєте заряджати планшет або відразу два пристрої під час поїздки, то розумним рішенням стане 2А. Обов’язково звертайте увагу на специфікації перед придбанням пристрою. Якщо ж говорити про кількість портів, то оптимальна кількість – два порти. Це дозволить заряджати відразу кілька девайсів під час руху, наприклад водія і пасажира.

З додаткових особливостей, варто сказати про те, що сьогодні у продажу можна відшукати велику кількість різних адаптерів. Є навіть моделі, що відрізняються підтримкою технології швидкої зарядки. Як правило, такі пристрої в рази дорожче стандартних адаптерів, але їх покупка для ряду покупців цілком може бути виправдана.

Де замовити якісний адаптер для зарядки в авто?

Зробити це можна сьогодні в інтернет-магазині Mr-Apple. На вибір покупців запропоновано кілька десятків різних моделей адаптерів, що відрізняються один від одного по дизайну та іншими критеріями. Ви легко можете вибрати відповідний адаптер, виходячи з наявного бюджету і особистих потреб.

Ссылка на основную публикацию