Роберт Дауні-молодший і Кріс Еванс з «Месників» описують свою дружбу, схожою на персонажів Disney

І нехай Залізна людина і Капітан Америка не розмовляють один з одним після подій фільму «Перший месник: Протистояння», це не змінює факту, що Роберт Дауні-молодший і Кріс Еванс дружать в реальному житті, і тепер вони вирішили продемонструвати це в соцмережі, порівнюючи свою чоловічу дружбу з відомими диснеївськими дуетами. «Аж до кольору очей», – написав Дауні в твіттері, порівнюючи Тоні Старка Дауні і Стіва Роджерса Еванса з зірками мультфільму «Бембі 2» Бембі і Феліні.
Кадр з фільму «Перший месник: Протистояння»

All the way down to the eye color.

– Robert Downey Jr (@RobertDowneyJr)

«Що я можу сказати? Друг мене знає», – написав у відповідь Еванс, перш, ніж помститися картинкою з мультфільму« Історія іграшок », на якій зображені найкращі друзі Базз і Вуді.

One good Disney reference deserves another …

– Chris Evans (@ChrisEvans)

Відносини Капітана Америки і Залізної людини зіпсувалися в кінофільмі «Перший месник: Протистояння», коли супергерої зайняли протилежні сторони в ситуації з урядовими угодами соків, що обмежують дії людей з надздібностями і дають уряду контроль над ними.

Напружені відносини зламалися остаточно, коли Старк дізнався, що кращий друг Стіва Баки вбив його батьків, коли був підконтрольний гідро і носив прізвисько Зимовий Солдат.

Після кривавої битви і одкровення Месники розкололися офіційно, залишивши нашу планету абсолютно не готовою до прибуття Таноса, який в Війні нескінченності прагнув заволодіти всіма Камінням Нескінченності.

Коли він в цьому досяг успіху, звернувши в попіл половину населення Всесвіту, Джо і Ентоні Руссо, режисери фільму, звинуватили в цьому самих героїв Землі.

Кадр з фільму «Перший месник: Протистояння»

«Якщо Ви згадайте кінцівку кінострічки« Перший месник: Протистояння », Ви зрозумієте, що розкол між Кепом і Тоні – це свого роду основа того, чому вони програли в Війні нескінченності», – говорить Ентоні Руссо.

«Тор стрибає на божевільного титану в фіналі картини, але замість того, щоб по-швидкому з ним розібратися, він робить це так, щоб мати можливість виплеснути на нього свою помсту, через що у Таноса з’являється можливість піти. Ось що нам подобається в цих персонажах – вони супергерої, що володіють дивовижними здібностями, однак є все-таки те, що робить їх уразливими – це їх емоції, які все ускладнюють, і в той же час роблять історію воістину багатою ».

Ми вже говорили про те, що Тор міг перемогти Таноса, вдаривши його в голову, а не в груди, але тоді саме емоції перешкодили йому це зробити. Чи зможе він виправити свою помилку в четвертих «Месники», дізнаємося 3 травня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию