Робота з осередками в Excel 2010

У цьому уроці ми свами будемо вчитися працювати з осередками Excel 2010, з цього уроку ви дізнаєтеся, як додати осередок в Excel 2010, навчитеся видаляти комірки в Excel 2010, а також навчитеся змінювати колір осередки в Excel 2010.

І так давайте приступимо до навчання роботі з осередками Microsoft Excel 2010.
Як додати осередок в Excel 2010.
І так в нашому листі Microsoft Excel 2010 є таблиця з комплектуючих деталей для персонального комп’ютера, а також модель комп’ютерної деталі і ціна даної моделі.
Для прикладу створіть в своєму листі Excel 2010 створіть таблицю з трьох стовпців і восьми рядків, якщо ви не знаєте, як створити таблиці в Microsoft Excel 2010, то тоді ви можете вивчити урок по роботі з таблицями Excel 2010.
І так у нас є таблиця з трьома стовпчиками і восьми рядками. У першому стовпці у нас позначені комп’ютерні деталі, у другому стовпці у нас позначена модель комп’ютерної деталі, тобто модель корпусу, модель материнської плати, модель процесора і т.д. І в третім стовпці позначена ціна даної комп’ютерної деталі.
Для повної збірці комп’ютера в цій таблиці нам не вистачає DVD приводу, щоб додати DVD привід в нашу таблицю нам потрібно буде додати осередок.
І так давайте помістимо нашу модель DVD приводу після рядки оперативна пам’ять, для цього наведіть курсор миші на рядок оперативна пам’ять, потім один раз натисніть ліву кнопку миші, після чого рядок стане активною.
Коли осередок стане активною, можна буде приступати до додавання осередку.

І так у нас в таблиці виділена потрібна нам осередок, тепер нам потрібно вибрати вкладку «Головна», потім відкриється додаткова панель інструментів відносяться до вкладки «Головна», в якій і присутній інструмент додавання осередку в Microsoft Excel 2010.

Потім в самому правом кінця панелі інструментів, що відносяться до вкладки «Головна» ви побачите інструмент «Осередки», в інструментах «Осередки» натисніть на кнопочку «Вставити», після чого розкриється додатковий список, в якому нам потрібно буде вибрати пункт «Вставити осередки» .

Коли ви оберете пункт «Вставити осередки», в документі Excel відкриється віконце з додаванням осередків в різних напрямках, в цьому віконці ставимо галочку навпроти рядка «осередки, із зсувом вниз» і натискаємо на кнопочку «OK».

Коли ви оберете пункт «Вставити осередки», то у вашій таблиці в другому і третьому стовпці будуть вставлені комірки.

Тепер в ці осередки ми зможемо вказати DVD привід, модель DVD приводу і його ціну.

Як видалити осередки в Excel 2010.
І так в нашій таблиці повний список комплектуючих деталей для персонального комп’ютера, але раптом ми перехотіли ставити DVD привід в наш системний блок, то тоді нам з нашої таблиці потрібно буде видалити DVD привід, видалити модель і його ціну.
Щоб видалити модель DVD приводу і його ціну нам потрібно буде видалити осередки з нашої таблиці.
Для цього зробіть активний осередок DVD привід (осередок A7), Потім перейдіть у вкладку «Головна», після чого відобразиться панель інструментів Excel відноситься до вкладки «Головна».

Коли ви оберете пункт «Видалити комірки» в документі Excel 2010 відкриється віконце, за допомогою якого ви зможете видалити осередок.
І так ставимо галочку навпроти рядка «осередки, із зсувом вгору» і натиснути на кнопочку «OK».

Коли ви встановите галочку навпроти рядка «осередки, із зсувом вгору» і натиснете на кнопочку «OK», у вашій таблиці віддалиться осередок з найменуванням DVD приводу, (осередок A9 стане порожньою) а модель DVD приводу і ціна залишиться.
Тепер нам потрібно видалити залишилася осередок з моделлю DVD приводу і його ціну, для цього виділіть цей осередок (осередок B7), І виберіть вкладку «Головна».

Потім на панелі інструментів Excel відносяться до вкладці «Головна» натисніть на кнопку «Видалити», після чого розкриється додатковий список, в якому вам потрібно вибрати пункт «Видалити комірки».

Коли ви оберете пункт «Видалити комірки» у другому і третім стовпці втечуть осередки, в яких була вказана модель DVD приводу і його ціна.
Тепер ви навчилися видаляти і додавати осередку в Excel 2010, а зараз ми свами розглянемо, як змінити колір в осередку в Excel 2010.

Вчимося змінювати колір в осередку Excel 2010.
І так для прикладу візьмемо ту ж саму таблицю з найменуванням комп’ютерних деталей.
Тепер щоб змінити колір необхідних вам осередків в Excel 2010, вам потрібно натиснути клавішу Ctrl, і, не відпускаючи клавішу Ctrl, навести курсор миші на ту клітинку, яку ви хочете залити кольором і один раз натиснути ліву кнопку миші.
І так утримуючи клавішу Ctrl, наводите на кожну потрібну вам комірку і натискайте один раз за потрібною вам осередки, коли ви закінчите виділяти потрібні вам комірки в Excel, можете відпустити клавішу Ctrl, і приступати до зміни кольору комірки.

Коли ви виділите потрібні вам комірки перейдіть у вкладку «Головна», потім на панелі інструментів Excel відносяться до вкладці «Головна» натисніть на кнопочку з малюнком «заливка», потім розкриється додаткове віконце з додатковими квітами, для прикладу виберемо стандартний зелений колір для наших осередків .

Коли ви оберете потрібний вам колір для ваших осередків, в нашій таблиці всі виділені комірки Excel будуть змінені в обраний вами колір.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию