Робимо роутер з комп’ютера

Що потрібно для того, щоб роздати Wi-Fi з комп’ютера

В першу чергу, це модуль, який міг би приймати Wi-Fi. Він може бути зовнішнім, у випадку зі стаціонарним ПК, або ж вбудованим в пристрій, якщо ви використовуєте ноутбук. У будь-якому випадку, без цього не обійтися.

Друге – це кабель, який забезпечить доступ інтернет. Роздача його потужностей і буде відбуватися безпосередньо.

І найостанніше, що необхідно для повноцінної роздачі Wi-Fi декільком користувачам або пристроям – спеціальне програмне забезпечення, що спрощує процес налаштування мережі Wi-Fi до банального кліка. Про кілька таких програмах ми і поговоримо в цій статті.

mHotspot

Одна з найпопулярніших програм для роздачі Wi-Fi з комп’ютерних пристроїв, яка до того ж є повністю безкоштовною. Вона вкрай проста у використанні і не вимагає ніяких особливих навичок від свого користувача. Ось кілька простих кроків, слідуючи яким вам обов’язково вдасться роздати Wi-Fi через програму mHotspot:

Скачайте клієнт програми з офіційного сайту і пройдіть простий процес установки, нічим не відрізняється від інших звичайних додатків.

Запустіть програму по завершенню установки.

Важливо! Переконайтеся, що Wi-Fi на вашому пристрої включений і функціонує коректно!

Задайте назву точки доступу, вкажіть пароль, максимальне число користувачів, які зможуть підключиться до мережі і джерело інтернету (в нашому випадку це інтернет-кабель).

Запустіть точку доступу спеціальною кнопкою і почекайте, поки процес запуску завершиться.

Підключайтеся, а також стежте за активністю інших користувачів у створеній вами мережі, відключайте або обмежуйте їх можливості при потребі.

Connectify

Ще один народний улюбленець, який трохи складніше в парочці аспектів у порівнянні з попередньою програмою, проте, має трохи більшою схильністю до налаштування і більш гнучким функціоналом. Так, щоб запустити точку доступу на ноутбуці або комп’ютері за допомогою цієї програми, необхідно:

Завантажити клієнт програми. На відміну від попередньої, при бажанні, можна купити розширену платну версію. Проте, ніхто цього робити не змушує і функціоналу стандартної безкоштовною нам вистачить з головою.

Процес установки трохи ускладнений: у випадку з цією програмою доведеться почекати установки додаткового ПЗ і драйверів.

По завершенню бажано перезапустити комп’ютер.

Запустіть програму і заповніть всі необхідні поля, виберіть джерелом інтернеті кабель і приступайте до роботи. Важливо відзначити, що в безкоштовній версії точку доступу перейменувати вийде.

Так, в Connectify можна попорпатися в настройках і встановити обмеження як для мережі, так і для користувачів.

Ссылка на основную публикацию