Роздати wi-fi з ноутбука під управлінням операційної системи Windows 7

Ми живемо в час бурхливого розвитку сучасних технологій, а особливо – мережі Інтернет, тому без доступу до неї на всіх пристроях комфортно себе почувати виходить далеко не завжди. Якщо Ви не знаєте, як роздати wifi з ноутбука на Windows 7, якщо присутній підключення до мережі, читайте статтю і все вийде. Зробити це можна з використанням точки доступу в самій операційній системі, що є більш пріоритетним способом. Але є і варіант, пов’язаний з використанням деяких сторонніх програм, про які йтиме мова трохи пізніше.

Пам’ятайте, що роздача буде можлива тільки в тому випадку, якщо сам ноутбук підключений до мережі.

Роздача через операційну систему

Для початку розберемо те, як роздати вай фай з ноутбука на Windows 7 без установки будь-яких сторонніх програм і утиліт (даний метод підійде і для Windows 8). Ось покрокова інструкція, слідуючи якій ви зможете включити роздачу wifi на ноутбуці:

 1. Перейдіть в меню ПУСК.
 2. Виберіть «Панель управління».
 3. Зайдіть в розділ «Мережа та інтернет».
 4. Перейдіть в «Центр управління мережами і загальним доступом».
 5. Натисніть на «Зміна параметрів адаптера».
 6. Знайдіть активне підключення на ноут або комп’ютері, після чого зайдіть у вкладку під назвою «доступ». Там ви повинні будете виставити деякі дозволу, а саме – по використанню мережі іншими користувачами, тобто вами, але з іншого пристрою, і по можливості управління підключенням, яка буде даватися іншим користувачам.
 7. Перезавантажте ноутбук.

Зверніть увагу! Незважаючи на те, що точка доступу вами вже створена, ви не зможете просто так підключитися до неї з мобільного пристрою. Справа в тому, що ноутбук з сьомої Windows самостійно встановлює пароль для цієї мережі. Його ви зможете подивитися в тому ж розділі, де і була включена роздача wifi.

Роздача з використанням системної командного рядка

Включити роздачу з використанням перерахованих раніше способів можна на 10 версії Windows, так і на 7 з цим захоче мати справу не кожен. Є альтернативний метод, пов’язаний із застосуванням командного рядка, ось те, що вам потрібно зробити:

 1. Перевірте, чи можливо взагалі включити роздачу на вашому ноутбуці по wifi. Для цього запускайте командний рядок важливо зробити це від імені адміністратора, після чого копіюєте туди – netsh wlan show drivers.
 2. Тепер вам просто потрібно прочитати те, що зазначено в пункті під назвою Hosted Network, російська адаптація перекладається як «підтримка розміщеної вами мережі». Там ви повинні будете знайти напис «Yes», ​​в російській версії – «Так».

  Введіть команду «netsh wlan show drivers» і натисніть пуск

 3. Введіть команду: netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid =(Тут має бути зазначено ім’я, дане вашої бездротової мережі) key = (для цього пункту придумайте спеціальний пароль для Інтернету).
 4. Закінчити все необхідно введенням наступного тексту: netsh wlan start hostednetwork.
 5. Перейдіть в «Мережеві підключення» зробити це швидко також можна за допомогою двох дій: натисніть комбінацію на клавіатурі Win + R, далі в появівшемя вікні введіть команду  >>>> control ncpa.cpl
  Комбінація Win + R на клавіатурі

  Введіть команду control ncpa.cpl

 6. У «Мережевих підключеннях» відшукайте використовувана вами з’єднання, а потім відкрийте до нього доступ. Як нескладно здогадатися, це можна зробити у вкладці під назвою «Доступ».

Важливо! Після закінчення цих дій у вас точно не повинно залишитися питань про те, як налаштувати роздачу, адже все вже буде зроблено. Це підтвердиться спеціальним повідомленням, висвічується прямо на екрані ноутбука.

Роздача з використанням спеціальних програм

Незважаючи на те, що, як було сказано раніше, роздати Інтернет найкраще з самої операційної системи, варіант, пов’язаний із застосуванням спеціальних програм і утиліт, теж можливий.

mHotspot

Одна з найбільш популярних і зручних програм, яка допоможе вирішити вашу проблему, суть якої полягає в тому, як роздати wifi з ноутбука – це mHotspot. Варто згадати, що mHotspot – програма, яка не потребує ніякої установки. Файли Завантажити все ж доведеться, причому зробити це треба з офіційного сайту. Коли все закінчиться, просто запустіть програму, де буде докладно описаний весь процес створення точки доступу, так що проблем точно не виникне.

Вам також буде потрібно придумати пароль, обов’язковою умовою якого є введення більш 7 символів. Ви без особливих зусиль забезпечите свою майбутню мережу від інших людей, причому не потрібно вигадувати заплутаний складний пароль, який буде дуже проблематично вгадати.

Зверніть увагу! Додаток mHotspot володіє непоганим функціоналом, наприклад, в ньому ви можете знайти спеціальне поле Max Clients. Як вже здогадалися люди, які знають англійську мову, в нього необхідно внести значення, що визначають допустиму кількість підключених гаджетів (їм до їх повинно бути не більше 10). Варто згадати, що необхідно вказувати число з урахуванням того, що одним з них буде ваш ноутбук, тобто якщо вам потрібно включати тільки смартфон, вводите цифру 2.

Для того, щоб почати користуватися мережею, необхідно буде клікнути на кнопку з написом «Start Mhotspot».

MyPublicWiFi

Як ви вже могли здогадатися по попередньому прикладу, то, як ми налаштовуємо Wi-Fi, залежить тільки від особистих переваг, адже способів є безліч. Що ж стосується програми під назвою MyPublicWifi, то вона нітрохи не поступається попередньому варіанту. Відразу згадаємо те, що якщо ви будете завантажувати цю програму, то робити це варто виключно з офіційного сайту, в іншому випадку можна не тільки заразити свій комп’ютер вірусами, але і не досягти бажаної мети. Як і mHotspot, MyPublicWifi передбачає можливість використання без будь-якої установки, адже все що вам потрібно зробити – це завантажити фали. Ось докладна інструкція, дотримуючись якої ви точно не помилитеся:

 1. Перейдіть на офіційний сайт виробника даної програми і скачайте останню версію.
 2. Дочекайтеся, поки скачування завершиться, і перезавантажте ноутбук.
 3. Зайдіть в завантажену папку і натисніть на файл з назвою «MyPublicWifi». Іноді це може видати помилку, тоді спробуйте провести запуск від імені адміністратора ноутбука (зробіть клік ПКМ і виберіть відповідне поле).
 4. Виберіть «Automatic HotSpot configuration» у вікні.
 5. Створіть мережу і виберіть її в спеціально призначеному для цього поле (SSID), що має назву Network Name.
 6. Там, де буде напис «Network Key», вкажіть пароль.
 7. Виберіть «Enable Internet Sharing».
 8. Запустіть програму.

В підсумку

Як ви могли зрозуміти з інструкції, програми іноді встановлюються і запускаються набагато простіше, ніж вбудовані можливості операційної системи. Єдиним недоліком є ​​те, що іноді вони можуть працювати некоректно. Вибір залишається за вами, але ми рекомендуємо все ж вдатися до використання командного рядка або ж меню ноутбука.

Ссылка на основную публикацию