Розкрутка груп або паблік Вконтакте


Розкрутка груп або паблік Вконтакте

Просуванням сайту в соціальній мережі зараз нікого не здивуєш. Однак розкрутка компанії і її продуктів за допомогою розкрутки груп або паблік в соціальних мережах, наприклад вконтакте, відносно нова технологія, але вже досить популярна. Для просування різних проектів будь-яка соціальна мережа, в тому числі vkontakte, має великий потенціал. У таких мережах зареєстровано велику кількість користувачів, а значить можливих споживачів товарів або послуг тієї чи іншої фірми.

Кожен користувач має різні цілі для розкрутки групи Вконтакте. Одні прагнуть підвищити відсоток продажів товарів і послуг, інші намагаються розкрутити впізнаваність звий марки чи бренду. Як би там не було, розкрутка групи вконтакте призначена для збільшення представництва в мережах.

Ось кілька порад по розкручуванню паблік: 1. Вам слід зареєструвати кілька акаунтів у соціальній мережі vkontakte під різних користувачів. У зв’язку з цим ви повинні мати в наявності кілька мобільних номерів і активізувати їх. Однак це не найбільша проблема. Коли, нарешті, акаунти будуть створені, необхідно вдихнути в них життя: потрібно заповнити всі пункти, при цьому не можна не розмістити посилання на ваш сайт. Тут необхідно проявити ініціативу. Головне, щоб ваша сторінка не викликала неприязного ставлення до неї. Таким чином, як підсумок, маємо на виході кілька працюючих аватарів з повністю заповненими анкетами.

2. Розкрутка групи з використанням ресурсу «додаєте друзів». Тут вибираємо пункт «інвайтінг – 50 осіб в друзі». Необхідно, якщо сайт зорієнтований на онлайн ігри, в поле “інтереси” вписати або “онлайн ігри”, або “браузерні ігри”. Це дасть вам можливість уникнути випадкових “друзів”. Подібну процедуру застосовуємо для кожного профілю. Користувачі “наганяють” в свої друзі кого попало, не фільтрують їх за інтересами. Це найпоширеніша помилка. Для вас має стати звичкою, що такі процедури в соціальній мережі vkontakte потрібно виробляти кожен день. День у день кількість людей, зарахованих у друзі буде неодмінно зростати. Якщо зробити нехитрі розрахунки, то, наприклад, маючи в своєму розпорядженні 4-5 профілів, можна розкрутити паблік в соціальній мережі вконтакте до тисячі осіб на місяць. Причому абсолютно безкоштовно.

3. Звернутися в агенство професійної розкрутки паблік вконтакте – socprka.ru. Ви можете замовити собі в групу від 1000 до 100.000 живих учасників. Високі швидкості і низькі ціни вас приємно здивують.

Ссылка на основную публикацию