Розкрито чому Хела і Локі з фільму «Тор: Рагнарек» схожі

Як тільки фільм «Тор: Рагнарек» вийшов в прокат, глядачі були вражені, дізнавшись, що Хела у виконанні Кейт Бланшет, доводитися Одину первістком, і, відповідно – старшою сестрою Тору, якого у фільмі зіграв Кріс Хемсворт, і Локі (Том Хіддлстон) . Також фанати відразу помітили разючу подібність Локі і Хел’ині, і з цього моменту фанатська теорія, яка ходила мережею довгий час, набуло сенсу.

«У першій частині« Тора »у флешбеках нам показували як Локі приймав образ Одіна», – говорить теорія.

Якщо Ви подумки повернетеся до кінострічки «Тор», режисером якої виступив Кеннет Брана, то згадайте момент, коли Один оплачував війну проти мешканців Йотунхейма. Після битви Локі, який став сиротою, сідає на трон Асгарда, змінивши зовнішність з гіганта з блакитною шкірою на білошкірого асгардца.

Але навіщо він це зробив? Згідно продовження теорії, це цілком могла бути здатність Локі до читання людських думок, у чому ми переконалися, подивившись фільм «Тор: Рагнарек».

«У Рагнарека ми бачимо, що, коли бог підступності стосується кого-то, він бачить спогади, як то, коли він бачить, як Хела знищує Валькирий через розум 142-й», продовжує теорія. Тепер багато хто знайшов Хелу і Локі схожими, незважаючи на те, що Хела є первістком Одіна, а Локі – його прийомним сином ».

«Чи є ймовірність того, що, будучи ще немовлям, Локі прийняв свій вигляд – блідо-зелені очі і темне волосся – побачивши спогади Одіна про первістка, коли той його тримав?»

Ого, відмінно. Тепер це має сенс, чи не так? Раніше ми бачили, як Локі використовував свою здатність – читати думки на Валькірії, в якій побачив, як Хела розгромила всю жіночу частину асгардской гвардії. Знову ж таки, даний крок має сенс, врешті-решт, в древньої міфології скандинавів Хела є дочкою Локі.

Якщо це має значення, то за коміксами Локі є батьком Фенрира (правда, в міфології Marvel Comics його звуть Фенріс) і Ермунганда, стародавнього морського змія. Що ж, виходячи з цього, не варто дивуватися ні того, що ми бачимо у фільмах, ні того, що малюють в коміксах.

Як Ви вважаєте, наскільки вірна фанатська теорія? І яка причина схожості Локі і Хел’ині? Чи дійсно вона приходиться дочкою Локі або ж він ще в дитинстві прийняв її вигляд? Навряд чи ми отримаємо відповіді на ці питання від творців фільму, але Ви можете обговорити їх в коментарях.

Ссылка на основную публикацию