Розміри пральних машин

На жаль, не всі наші співвітчизники можуть похвалитися шикарними розмірами житлової площі куди можна поставити. Установка побутових приладів – незамінних помічників господинь в таких умовах стає скрутною.

Тому вибір пральних машин споживачем часто здійснюється не на підставі технічних характеристик, а з урахуванням розмірів. Оскільки габаритні розміри пральної машини (пральна машина AEG L56006SL, тому приклад) можуть бути різними, то для початку слід визначитися з місцем установки пральної машини.

Точно знаючи «місце проживання» вашого майбутнього придбання, підбирайте його за розміром і способом завантаження білизни. Незалежно від того, яким виробником випущений прилад, розміри пральних машин автомат класифікуються як вузькі, компактні і стандартні.

Розміри пральних машин: значення і особливості

Фронтальні пральні машинки поділяються на:

Компактні прилади – це пральні машини маленьких розмірів, висота яких не перевищує 70 см. При цьому значення їх глибини становить 45 см, а ширина – 51 см.

Що стосується агрегатів з вертикальним типом завантаження, то стандартні розміри пральної машини автомат такої модифікації зазвичай складають 60 см в глибину, 40 см в ширину і 85 – 90 см у висоту, як у пральної машини Hotpoint Ariston.

Поради щодо вибору

Якщо місцем установки буде кухня або коридор, найкращим придбанням стане прилад нестандартних розмірів з глибиною 30 – 45 см. Барабан такої машини розрахований на середнє завантаження білизни 4,5 – 5 кг.

Установка агрегату під раковину відбудеться без проблем в тому випадку, якщо ви будете знати розміри вбудованих пральних машин, представлені наступними значеннями:

Така машинка «Дюймовочка» розрахована на прання 3 кг білизни. У широкому асортименті мініатюрні моделі пральних машин представлені у виробників Zanussi, Electrolux, Candy.

Якщо установка пральної машини планується під кухонну стільницю (наприклад установка Indesit IWSD 5085), тоді краще придбати вбудовану техніку з низьким рівнем вібрації, інакше меблі можуть бути пошкоджена.

висновки

Компактні розміри вузької моделі (на зразок Electrolux EWC 1150) дозволяють встановити прилад в будь-якому зручному місці, проте недоліком такої конструкції є її мала місткість. Машинки, розраховані на прання 3 – 4 кг білизни, задовольняють потреби тільки маленьких сімей.

Ще один мінус вузького приладу – це більш висока вартість в порівнянні з повнорозмірним аналогом.

Стандартні розміри пральної машинки автомат підходять для великих площ кухонь і ванних кімнат. Громіздкість, як у машинки Electrolux EWC 1350, – це їх єдиний недолік, а ось достоїнств повнорозмірні прилади мають набагато більше. Висока функціональність, стійкість до вібрацій і завантаження білизни до 7 кг припали до вподоби великим сім’ям.

Ссылка на основную публикацию