Розподіл Каменів Нескінченності після подій фільму «Месники 4»

Фанати не можуть дочекатися, коли нарешті настане той день, який ознаменується виходом в прокат довгоочікуваної четвертої частини «Месників», яка повинна поставити крапку в історії з Таносом. Ніхто не знає напевно, що чекає нас в майбутньому фільмі, але фанати вже встигли побудувати масу теорій, деякі з яких дійсно здаються правдоподібними. Герої Землі напевно постараються зробити все, що в їх силах, щоб розправиться з воєначальником і відібрати у нього Камені Нескінченності. І глядачі знову висунули нову теорію, в якій мовиться, що в «Месники 4» буде зібрана команда, яка отримає назву «Дозор нескінченності», як це було в коміксах. Відібравши у Таноса Камені, герої знову розділять їх і віддадуть на зберігання. А ось тепер найцікавіша частина теорії: кому і який Камінь Нескінченності дістанеться?

камінь Часу

доктор Стрендж

У четвертій частині «Месників» Доктор Стрендж нарешті отримає назад Камінь Часу, який також відомий, як Око Амагото, хранителем якого був і раніше. Саме Стівен відшукав з маси можливих варіантів розвитку майбутнього той, який допоможе врятувати Всесвіт, до того ж, саме він поклявся захищати даний магічний артефакт. Загалом, немає ні найменших сумнівів, що зелений Камінчик дістанеться Стрендж. Не виключено, що Дозор Нескінченності очолить саме Доктор Стрендж, так що його голос буде ключовим у визначенні подальшої долі Каменів.

камінь Душі

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Божевільний титан пожертвував єдиною людиною, який був йому доріг, для отримання реліквії, і не виключено, що Гамора не вмерла, а просто замкнені всередині Каменя. Зрозуміло, Правоохоронці побажають повернути її, а разом з нею і Камінь Душі.

камінь Сили

Правоохоронці Галактики

Правоохоронці були першими, хто відчув на собі силу даного Каменя. Саме він допоміг Танос клацнути пальцями, через що є артефактом з найбільшою силою. Настільки сильний артефакт повинен зберігатися у не менш сильного персонажа, тому буде доцільно передати його на зберігання Капітану Марвел.

камінь Розуму

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

За допомогою даного Каменя був жвавий і наділений вселенськими знаннями Вижен. Через це ж артефакту персонаж загинув. Найімовірніше, що Шури вдасться відшукати можливість повернути не тільки Камінь, але і його охоронця, який продовжить його оберігати.

камінь Простору

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Велика ймовірність того, що артефакт перейде на зберігання до Тоні Старка, завдяки чому він зможе піти на заслужений відпочинок і повністю присвятити себе сім’ї. Якщо раптом Месники будуть в ньому потребу, Старк завжди може виявитися в одну мить в будь-якому кінці Всесвіту.

камінь Реальності

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Сила Каменя Реальності схожа з силою Ванди. Швидше за все, повернувшись з мертвих, Алая Відьма усвідомлює, наскільки сильна і навчиться правильно використовувати отримані сили. Вона цілком може стати хранителем Каменя.

Що буде з Тором і Асгардом?

Безперечно, Бог Грому міг би стати гідним хранителем будь-якого їх Каменів, проте він відмовиться від цієї ролі. Тор не повторить минулої помилку і не зберігатиме один з артефактів неподалік від Асгарда, який ще належить відновити, ніж, найімовірніше, він і займеться після перемоги над Таносом.

Ми вже чули багато теорій і почуємо ще не одну. Одні з них можуть дійсно виявитися в результаті вірними, інші вже зараз не викликають нічого, крім посмішки. Ясно лише одне – 3 травня майбутнього року відбудеться прем’єра фільму «Месники 4», який відповість на багато питань, а поки нам залишається лише задовольнятися теоріями.

Ссылка на основную публикацию