Розробники розповіли, скільки займе проходження Darksiders 3

У мережі з’явилася інформація з приводу часу, який знадобиться для того, щоб повністю пройти гру Darksiders 3. Однак, незважаючи на те, що проект є одним з найбільш очікуваних, фанати відверто засмутилися того, за скільки зможуть розв’язати задумку творців. Відзначимо, що розробники вказали лише середньостатистичний час проходження гри, і у кожного в реальності цифра може виявитися інший. Що стосується офіційних даних, то на гру потрібно буде витратити всього п’ятнадцять годин.

Кадри з Darksiders 3

Крім того, виявилося, що за своїм внутрішнім наповненням серія виявиться більше схожа на першу частину проекту, ніж на другу. Нагадаємо, що для того, щоб пройти оригінал, геймери витрачали в середньому сімнадцятій годині. А ось на проходження сиквела йшло близько двадцяти п’яти годин. Як мінімум такого результату очікували геймери і на цей раз.

Експерти розповіли, що для гри такого типу пятнадцатічасовое проходження – це норма. Однак, сучасні гравці настільки звикли до довгих і заплутаним проектам, що їм буде дуже складно змиритися з таким рішенням розробників. На свій захист творці розповіли про те, що ніколи не збиралися штучно затягувати проходження гри, щоб змусити користувача витрачати більше часу. Проект повинен залишатися цікавим, інтригуючим, але динамічним. Інакше, він ризикує злитися з сотнями подібних ігор, творці яких зробили ставку саме тривалість місій.

Нагадаємо, що третя серія досі не отримала мультиплеєра. Однак, замість нього творці підготували для користувачів як мінімум два доповнення з сюжетними лініями. Але, випущені вони будуть тільки після офіційного релізу третьої гри. А він повинен відбутися вже в кінці наступного місяця.

Слешерів Darksiders 3 стане логічним продовженням серії. Його головною героїнею є Лють, яка вважається кровної сестрою Смерті. Дівчина – майстерний маг і вона здатна застосовувати свої сили не тільки на благо, але і для того, щоб смертельно уразити своїх супротивників. Сюжет проекту має на увазі те, що Лють повинна відновити баланс в світі, і геймер допоможе їй впоратися з усіма напастями і досягти мети, подорожуючи по дикій природі.

Ссылка на основную публикацию