Розширена статистика гравця World of Tanks

Мільйони гравців по всьому грають в World of Tanks і використовують свою XVM модифікацію. Вона дозволяє максимально зручно дізнатися, що таке розширена статистика гравця World of Tanks. Вона допомагає максимально зручно подивитися ваші досягнення такі, наприклад, як: максимальна кількість шкоди, відсоток влучень, кількість підбитих ворогів.

Це допомагає гравцям орієнтуватися в тому, як вони прокачують свою техніку

Статистика перевіряється за спеціальними формулами, які вираховує спеціальні показники РЕ і WN8. Рейтинг ефективності потрібен для визначення показників середнього шкоди, кількість очок збиття і захоплення ворожої бази, і кількість підбитих супротивників. Щоб ваш рейтинг ефективності завжди тримався в плюсі, рекомендується дотримуватися двох способів.

Перший – це піти в роту або у взвод, тому що в випадкових боях одному натрапити на хорошу перемогу проблематично, а ось в команді зі своїми друзями ви будете почувати себе впевненіше і оперативніше, завдяки цьому завжди підвищується рейтинг. Якщо ви берете участь в командних боях, то відсоток перемог як правило вище.

У команді головним кістяком варто командир, якщо він добре справляється зі своїм завданням, то ви будете постійно тримати високі позиції

Для того щоб збільшити середній шкоди багато рекомендують грати на техніці високого рівня, тому що крім високого шкоди, ви можете отримати ще й багато досвіду, який потім можна обміняти на золото і купити преміум аккаунт.

З преміум-аккаунтом вже можна купити собі танк, з найкращим дослідженням і хорошим екіпажем, у багатьох випадках універсальним, який можна пересадити в будь-яку техніку з вашої гілки, такого ж рівня. При цьому будуть рости два показника як РЕ, так і особистий рейтинг WoT.

Другий показник, для чого потрібна розширена статистика гравця World of Tanks це новий рейтинг WN8, головним аспектом, де виступає кількість шкоди (засвіти) і підбиті вороги. Для того щоб тримати такий рейтинг в позитивній формі краще, треба грати на тих танках на яких виходить найкраще. Хороші танки дають відмінний результат. Не рекомендується грати на танках з поганим балансом (імбамі), тому що на них поліпшити рейтинг важче.

У калькуляторі ВН8 використовується величезна база даних, яка розподіляє гравців по ськіллу.

Для загального показника найчастіше використовуються т.зв. «Еталонні показники», тобто береться сума і складаються в загальну. Основні три показника, на які варто звертати увагу – це вінрейт, середній рівень за бій, завдяки якому можна зрозуміти, що гравець з досвідом і його можна покликати в клан; кількість влучень (вбивств).

Ссылка на основную публикацию