Розширення ali tools для яндекс браузера: огляд функцій, установка

Шопінг в інтернеті стає все більш популярним і вигідним заняттям. На даний момент існує величезна кількість інтернет-магазинів, що надають користувачам можливість вигідно придбати будь-який товар. Однак, жоден з них не може зрівнятися зі спеціальною торговим майданчиком, іменованої Ali Express. Вона є своєрідним посередником між рядовими покупцями з різних країн і китайськими виробниками, а також оптовими продавцями.

Особливості сервісу і розширення

Оскільки китайські товари широко відомі своєю низькою вартістю з одного боку, а з іншого щодо невисокою якістю, ставлення до даного порталу у споживачів неоднозначне.

Дуже багато хто хоче заощадити, купуючи товари за викидними цінами, що особливо вигідно, враховуючи безкоштовну доставку, однак лише обмежене число споживачів по справжньому довіряють якості товару і продавцеві.

Щоб змінити цей стан справ і допомогти споживачам підібрати оптимальних продавців товарів, був створений ali tools для яндекс браузера. Це корисне розширення дозволяє користувачам отримати повний доступ до відгуків інших покупців про продавця, а також про товар, придбання якого планується.

Розширення aliexpress tools для яндекс браузера надає користувачам можливість оцінити продавця відразу за кількома важливими критеріями:

  • Загальний рейтинг, що розраховується відносно інших показників;
  • Позитивні і негативні відгуки покупців, які вже працювали з продавцем;
  • Показник товариськості і чуйності продавця;
  • Термін перебування продавця на порталі;
  • Відповідність посилки зазначеним продавцем фото, а також реальні терміни доставки.

З огляду на популярність даної торгової платформи, не варто дивуватися тому, що подібні засоби користуються величезною популярністю серед користувачів.

інсталяція програми

Плануючи встановити али тулс для яндекс браузера скачати який, можна на офіційному сайті програми, слід знати, що дане розширення дозволяє знизити ймовірність невдалої покупки до 10%. Цей показник є абсолютним рекордом, що робить додаток незамінним. Якщо плагін не хоче раптом встановлювати, то що робити в цьому випадку читайте тут.

Після того, як програма скочується, її слід встановити. Для цього, під сплив в браузері віконці, необхідно натиснути Встановити, після чого, дочекатися закінчення процедури.

Після перезавантаження, розширення почне свою роботу і буде виводити докладну інформацію про переглядаються на цій платформі товари і продавців, полегшуючи користувачеві проблему вибору.

Ссылка на основную публикацию