Розширення для кращого контролю над конфіденційністю та безпеки Google Chrome

Розширення для кращого контролю над конфіденційністю та безпеки Google Chrome

Спочатку браузер Google Chrome вважається сучасним і володіє певним ступенем внутрішньої захисту. Для того щоб зміцнити безпеку вашого браузера можна встановити додаткові розширення, наприклад для блокування javascript-тов, блокровкі передачі даних про місцезнаходження, блокування флеша і багато інших. На наше щастя в офіційній галереї розширень браузера Chrome є великий вибір спеціальних добавок до браузеру які дозволять поліпшити контроль захисту для вашого приватного серфінгу.

У цій статті зібрані кращі розширення для безпеки та конфіденційності вашого серфінгу. Про деякі з розширень ми вже розповідали у нас на сайті, з деякими ви і самі знайомі але думаю є і такі про які ви і не чули. Сподіваюся ви для себе знайдете що-небудь підходяще.

Почнемо нашу добірку мабуть з самого відомого розширення під назвою

– це розширення автоматично блокує флеш-контент на веб-сторінках. Замість кожного флеш елемента ставиться заглушка, таким чином дозволивши вам завантажити тільки вибрані елементи на цій сторінці. Ви також можете керувати білий список дозволених сайтів за допомогою панелі конфігурації. Установка Flashblock дасть вам контроль над сторінками – дозволяти завантажувати Flash контент чи ні.

Так само FlashBlock допомагає допомагає знизити навантаження на процесор і звільнить пам’ять.

для Chrome! Блокує рекламу на всіх веб-сайтах.

Мало того що реклама часом буває дуже настирливої ​​і часто нас дратує він може так само прагне збирати інформацію про вас і ваших звичках перегляду. Як правило збір інформації про звички перегляду робиться для того щоб рекламодавці могли надавати більш релевантну рекламу спеціально для вас. З AdBlock ви зможете вирішувати, який сайт має право показувати вам рекламу, а який згорне всі свої рекламні банери.

Розумне розширення, яке забезпечує високу ступінь контролю над запуском javascript-ів на відвідуваних веб сайтах. (Наприклад в браузері Firefox аналогічне розширення називається

). Користуватися цим розширенням зовсім не складно. Є можливість налаштувати білий і чорний список сайтів.

– Це розширення блокує HTTP рефері при переході по посиланню. Тобто ваш браузер не скаже новому сайту звідки ви прийшли.

– З цим розширенням ви можете створювати білий список сайтів, кукіси яких бажані для зберігання. Це хороше доповнення до вбудованої в Chrome функції “Видалити кукіси при виході”. Ви також можете використовувати Vanilla, щоб видаляти небажані кукіси прямо під час перегляду сайту через меню, що випадає.

– Це розширення автоматично підставляє в усі ваші сторінки на Facebook (в тому числі і в повідомлення) протокол SSL (https: // замість http: //). Детальніше можна почитати

Раз вже ми вcпомнілі про Facebook ось ще 3 розширення які блокують різноманітні елементи Facebook’a

– запобігає завантаженню коду віджета Facebook Connect. Блокує відстеження на які сторінки і сайти ви переходите.

– блокує контент і віджети Фейсбук яке присутнє на інших сайтах, наприклад кнопки Like.

в принципі робить те ж саме що і Facebook Blocker

покращує можливості вбудованого блокіратора небажаних вікон, що вискакують, тим самим допомагає блокувати більше.

Не любите залишати свою поштову скриньку на різних сайтах і форумах, які вимагають його для реєстрації або просто, щоб прочитати статтю? BugMeNot представляє безпечну і анонімну альтернативу.

Короткі посилання – це дуже здорово, коли перекидалися ними з ким-небудь. Але ще крутіше, коли ти знаєш, куди веде ця коротка посилання, ще до того, як клацнеш по ній. Explode взаємодіє з сервісом longurl.org, який підтримує понад 200 різних “укоротітелей”, таких як bit.ly і goo.gl.

– Показує в превью повну адресу укороченою посилання. Можна використовувати як альтернативу розширенню Explode.

Web of Trust – цілий набір інструментів для безпечного серфінгу. Вміє також попереджати про сайтах групи ризику, які обманюють клієнтів, розсилаючи віруси або спам.

– Хочете знати, хто за вами стежить поки ви переглядаєте цю сторінку? Ghostery може показати вам. Користувачі Ghostery залишаються повністю анонімні і жоден байт про вас не передається дружньому сервісу GhostRank, якщо тільки ви не дозволили зворотного.

Це розширення дає рейтинги безпеки для веб-сайтів, це розширення буде попереджати вас перед тим як ви захочете відкрити сайт з загрозою.

Ссылка на основную публикацию