Розширення для opera для скачування: огляд

Браузер Opera є одним з найбільш функціональних і зручних для багатьох людей, про що красномовно говорить міжнародна статистика. Секрет цього оглядача полягає в його укомплектованості всілякими розширеннями, які можуть стати вірними помічниками в роботі.

Проте, прорахувати абсолютно все неможливо, так само, як і задовольнити запити всіх користувачів. Саме тому деякі доповнення доводиться все-таки завантажувати окремо, наприклад, для того щоб завантажити музику або відео. Якщо вам також необхідно отримати на своєму комп’ютері такі програми, в даній статті я розповім, які з них найбільш зручні і популярні серед інших користувачів.

SaveFrom.net

Почну, мабуть, з такого розширення для opera для скачування, яке відоме якщо не всім, то багатьом, а саме, з SaveFrom.net. Щоб його завантажити, викличте меню з інструментами браузера, де натисніть на рядок «Менеджер розширень» або «Завантажити розширення». Там, в рядку пошуку напишіть назву, потім клацніть на кнопку «Додати до Opera» і дочекайтеся завершення процесу завантаження. Далі просто запустіть інсталяційний файл і дотримуйтесь інструкції.

На сайті цього додатку вказано перелік ресурсів, які підтримуються SaveFrom.net, причому їх там більше 40-а штука, і цей список постійно розширюється. Так, у користувача є можливість завантажити відео з YouTube, музику з ВК, з сайту «Однокласники» або Фейсбук і т.д.

Після завантаження та установки SaveFrom.net на панелі браузера з’явиться значок розширення, натискання на який дозволяє завантажити аудіо- або відеокомпозіція практично на будь-якому сайті.

YouTube Downloader

Ще одне доповнення, яке, на відміну від попереднього, має більш вузьку спрямованість. Щоб його завантажити, потрібно виконати дії, аналогічні попередньому пункту, тільки в пошуку розширень вказати іншу назву. Після завантаження та установки YouTube Downloader можна буде завантажувати відео з однойменного сайту. Відповідно, під кожним відео з’являтиметься кнопка «Завантажити», при натисканні на яку необхідно вибрати якість ролика і його формат.

За таким же принципом працює ще одне доповнення – Download Media Bar: після того як воно буде встановлено на комп’ютер, під кожною відеозаписом з’являтиметься кнопка, що дозволяє її завантажити. Крім того, є ще й маса інших додатків для скачування відео в Firefox, Opera їх можна однаково використовувати.

Таким чином, скориставшись розширеннями SaveFrom.net і / або YouTube Downloader, ви в будь-який момент зможете дістати вподобане відео або музику на свій комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию