Розумні ваги Xiaomi Mi Smart Scale – характеристики, відгуки

Бренд Xiaomi останнім часом істотно розширив асортимент продукції, що виробляється. Її відмінною рисою є досить демократичні ціни в порівнянні з конкурентами. Розумні ваги Xiaomi Mi S Scale також не стали винятком – їх заявлена ​​вартість становить всього 16 $.

Дизайн і зовнішнє виконання

Дизайн вироби простий, корпус білого кольору, нічого зайвого на ньому немає. Ніяких вставок, візуальних прикрас та іншого – тільки лише акуратний логотип виробника в центральній частині. Ніжки можна регулювати, щоб підлаштувати під поверхню. Зверху все закрито загартованим склом все в тому ж білому кольорі.

На зворотному боці девайса міститься відсік для батарейок – для роботи потрібно чотири штуки. Формат поживних елементів – АА. Під кришкою також знайшлося місце для перемикача, який дозволяє виставляти необхідну користувачу міру ваги – це можуть бути кілограми, фунти і навіть Цзінь (китайська міра ваги, ідентична 0,5 кг).

Екран, на якому відображаються підсумки вимірювань, розташований зверху від логотипу. Розглянути його при вимкненому пристрої досить важко. Дані відображаються за допомогою світлодіодів. Колір їх білий, так що проблем з видимістю не виникає при будь-якому освітленні. Значення яскравості дисплея можна відрегулювати виходячи зі своїх потреб.

Підготовка до роботи та особливості експлуатації

Кнопка включення / вимикання на вагах відсутня, для активації потрібно просто встати на них. Відразу ж загориться індикатор, що сповіщає про роботу, при цьому точне значення ваги буде показано не відразу, для цього буде потрібно буквально кілька секунд. Вимкнення відбувається автоматично за умови простою протягом деякого періоду.

Розумні ваги від Xiaomi здатні запам’ятовувати кілька профілів, привласнюючи кожному з них ім’я, яке вводиться користувачем, а також таким чином можна побачити статистику і динаміку зважувань за певний час. Якщо на ваги стає користувач, показники якого не відповідають жодним з уже наявних, система пропонує створити новий режим. Вказівка ​​при цьому імені, віку і ваги обов’язково – за рахунок цього в подальшому буде проведено розрахунок індексу маси тіла. Виходячи з нього можна буде робити висновки щодо проблем з вагою або ж їх відсутність.

Синхронізація зі смартфоном

Всі вищеописані функції стають доступними лише при синхронізації зі смартфоном. Підключення проводиться за допомогою Bluetooth, а за загальне функціонування відповідає додаток Mi. Крім іншого, воно здатне взаємодіяти також і зі смарт-браслетом Xiaomi Mi – зручне і досить приємне доповнення.

За допомогою Mi Fit можна переглянути не тільки безпосередньо сам вага, але і індекс маси. При вимірі своєї ваги можна не звертати увагу на дисплей ваг – вся інформація відразу ж буде передана на смартфон. Ніякої участі користувача при цьому не потрібно.

Варто відзначити також і те, що завдяки цій програмі можливий підрахунок кроків, отриманих або витрачених калорій, параметрів сну і іншого – правда за умови наявності відповідного гаджета.

точність вимірювань

Пару слів варто сказати і про точність вимірювань. За запевненням виробника, в залежності від обраної заходи, вона становить 50 або 100 м Найменший вимірюваний вага дорівнює 5 кг, найбільший – 150 кг. Діапазон досить значний, причому підтверджується він і на практиці, що важливо.

Варто звернути увагу на особливості розміщення цих ваг. Під ними повинна бути рівна основа, без перепадів. Навіть незначна розбіжність – порядку декількох міліметрів, може привести до певної різниці при зважуванні. Причому вона може досягати 1-1,5 кг і навіть більше – все залежить від різниці в положенні ніжок.

замість висновку

Варто визнати, що Xiaomi Mi S S являє собою добротний і однозначно вдалий продукт, прийнятна вартість якого вигідно виділяє його серед великої кількості конкурентів. Завдяки цьому пристрою можна не тільки виміряти вагу, але і простежити динаміку на певному етапі – особливо корисно це для тих, хто набирає масу або ж навпаки, прагне її скинути.

Серед головних переваг відзначимо:

  • Стильне зовнішнє виконання;
  • Добротна збірка;
  • Продуманий функціонал;
  • Синхронізація зі смартфоном;
  • Висока точність проведених вимірювань.

Втім, не обійшлося і без недоліків:

  • Мазка верхня сторона;
  • Незручне розташування перемикача міри ваги;
  • Потреба в максимально рівному розміщенні девайса.

Ссылка на основную публикацию