Ручна механічна м’ясорубка

Причин, за якими люди хочуть купити механічну ручну м’ясорубку начебто, напевно, стільки ж, скільки і бажаючих це зробити.

Одним вона потрібна, щоб приготувати вдома м’ясний або рибний фарш в невеликих кількостях, іншим – для формування печива, спагетті або локшини. Третім – з допомогою цього пристрою зручно готувати соки з овочів, фруктів або трав.

види м’ясорубок

Сьогодні ринок пропонує споживачеві два типу м’ясорубок:

1. Ручні м’ясорубки зразок м’ясорубки Філіпс.

Вони відомі дуже давно, не втративши своєї популярності і в 21 столітті. Їх конструкція проста, шнековий механізм надійний і довговічний. Вони досить компактні, безвідмовні і доступні масовому покупцеві.

Ручна м’ясорубка відмінно справляється з м’ясом будь-якого сорту, рибою і навіть травами, з якими впорається не всяка соковижималка. Вона зручна в експлуатації, хоча і вимагає деякого фізичного зусилля при приготуванні м’ясного фаршу.

Якщо ж купити насадки для ручної м’ясорубки, то в домашніх умовах можна приготувати не тільки соки і печиво, а й різні ковбаси, які так улюблені нашими співвітчизниками.

2. Електричні м’ясорубки зразок м’ясорубки Мулінекс.

Ці вироби різноманітні за зовнішнім виглядом і технічними характеристиками. Вони в рази дорожче і складніше по конструкції. Користуватися такими машинами легко і зручно, якщо обрана вдала модель.

Однак не на кожній кухні знайдеться місце для досить масивного пристрою, щоб воно було добре доступно для частого використання. Приклад цього м’ясорубок Кенвуд. Саме тому, все більше господинь хочуть купити механічну м’ясорубку, яка легко поміщається в ящику звичайного кухонного столу або на полиці пристенного шафки.

насадки

На допомогу домашнім кулінарам промисловість пропонує різні насадки для м’ясорубки:

 • Шинкування. Це Насадка-овочерізка, що дозволяє нарізати щільні фрукти і овочі брусочками, кубиками, кружальцями або соломкою.
 • Насадка для ковбаси необхідна для виготовлення домашніх сардельок, ковбасок і сосисок. Іноді вона потрібна навіть для м’ясорубки з соковижималкою.
 • Розподілити фарш по порціях допомагає моделює насадка для фаршу.
 • Кеббе. Цей аксесуар дозволить отримати порожнисті сосиски, які можна наповнювати фаршем з подальшим обсмажуванням.
 • За допомогою преса можна швидко вичавити сік з м’яких фруктів і овочів.
 • У зручну тертку м’ясорубка Поларіс перетворюється за рахунок насадки-терки.
 • Для приготування томатної пасти і соку використовується насадка для томатів.
 • Різні насадки для тіста, необхідні для формування фігурних печива, спагетті та домашньої локшини.

Де купити?

Ціна механічної м’ясорубки коливається в межах (250 – 2500) гривень і доступна практично кожному. Є моделі і дорожче, хоча зі звичайними домашніми завданнями може впоратися і найдешевша ручна побутова м’ясорубка.

Багато залежить від популярності бренду, а також, в якій комплектації модель пропонується покупцеві. Велику роль у формуванні споживчої вартості будь-якого товару грає і продає організація.

Якщо ви на стадії прийняття рішення, де купити ручну м’ясорубку, пропонуємо порівняти ціни цього сегмента ринку на продукцію, пропоновану різними виробниками.

Найзручніше це зробити, використовуючи спеціалізовані ВЕБ-портали, які зібрали на своїх сторінках не тільки товари різних продавців, але і можливість порівняння по дизайну, вартості і техніко-експлуатаційними характеристиками.

Ми рекомендуємо купити м’ясорубку у СПб або ж купити м’ясорубку у Києві.

Ось найбільш популярні інтернет-ресурси, що пропонують список магазинів, де купити механічну м’ясорубку не складе труднощів:

1. Centromall.Ru

На цьому порталі величезний асортимент моделей, представлених безліччю відомих брендів: Катунь, Уралочка, Великі річки, Волгоград, Ротор, МОТОР-Січ. Тут можна купити ручну чавунну м’ясорубку, а також виріб, зроблене з високоякісного пластику, литої сталі або алюмінію. Їх вага, як і вартість дуже різноманітний.

2. Nadavi.Ru

Великий вибір м’ясорубок в порталі nadavi.ru. Тут можна не тільки вибрати вподобану модель, але і порівняти її вартість в різних магазинах. Найпопулярніші за останній час стали механічні м’ясорубки Bekker. Їх середня вартість становить близько 1000 гривень. Стільки ж коштує м’ясорубка Браун.

3. Sotmarket.Ru

4. На Servistorg.Ru пропонуються моделі, вартістю від 250 гривень.

Тепер Ви знаєте, де можна найдешевше купити ручну м’ясорубку. В якості супутніх товарів багато магазинів пропонують купити ніж для ручної м’ясорубки, сітки, насадки і інші аксесуари.

5. Більше 50 моделей механічних м’ясорубок пропонує wikimart.ru. Тут можна дізнатися про переваги торгових марок, відмінностях моделей і порівняти ціни вподобаних пристроїв.

Механічна м’ясорубка на присоску продається:

 • на порталі Mir-Posudy.Ru;
 • msr.ru: З 28% -ою знижкою;
 • gipfel.su: з безоплатної Київської доставкою.

За якими критеріями вибирати?

Головним критерієм, за яким основна маса споживачів оцінюють ту чи іншу модель, є ціна. Відштовхуючись від базової вартості, вони можуть її підвищити відповідно до бажаними експлуатаційними параметрами і гарантіями якості обраного товару.

Так, для ручної м’ясорубки важливий:

 • матеріал, з якого вона виготовлена;
 • спосіб виготовлення;
 • вага виробу, а також пропоновані виробником аксесуари.

Чому в звичайних магазинах товари дорожче?

В інтернет-магазинах ціна ручної м’ясорубки трохи нижче вартості аналогічної моделі, запропонованої торговими підприємствами роздрібної торгівлі. Якість товарів тут ні при чому. А пов’язано це з наступними аспектами:

 1. Отримання товарів за мінімально можливими цінами безпосередньо від виробників, минаючи посередників.
 2. Відсутність складських і торгових приміщень, які вимагають дорогого технічного обслуговування, кваліфікованого персоналу і плати за оренду.
 3. Відсутність додаткового податку з продажів як на м’ясорубки Зелмер.

Разом з цим більшість онлайн-продавців надають можливість доставки покупки споживачеві, її заміни або повернення в передбачений законом період і зобов’язуються виконувати гарантії виробника.

Ссылка на основную публикацию