Ржачні статуси для однокласників: нові з топа

Коли в нашому житті стали масово з’являтися комп’ютери, а слідом і інша мобільна техніка у вигляді планшетів, смартфонів і т.д., життя заграла в нових фарбах. У кожної людини з’явилася можливість зануритися в цікавий віртуальний світ, в якому можна познайомитися з новими людьми, отримати нові знання, переглянути цікаві відео та багато іншого. Зокрема, багато в чому ми зобов’язані соціальним мережам, де все перераховане можна і отримати. Наприклад, сьогодні особливо затребувана соцмережа Одноклассники, що, в общем-то, не дивно: в ній нескладно зареєструватися, інтерфейс у програми зрозумілий і доступний кожному, та й взагалі, її використання проходить гладко і комфортно.
Про деякі нюанси даного ресурсу я вже розповідав, наприклад, ви можете почитати, як зареєструватися на ОК, як додати фотографії та багато іншого. Сьогоднішня тема буде більш «легкої» і нетривіальною, адже вона стосується статусів в соцмережах. Про те, що це таке, навіщо статус використовується, і де знайти ржачні статуси для Однокласників, нові романтичні статуси і т.д., я і повідаю далі.

Що таке статус і навіщо він потрібен

Так як мова зараз йде про соціальну мережу, цілком логічно, що до реального світу вона не має ніякого відношення, тут панує віртуальна реальність. Відповідно, учасники ОК не мають можливості спілкуватися один з одним живцем, а тому використовують надруковані символи. Це означає, що всі емоції і почуття ми можемо висловлювати виключно за допомогою клавіатури, а іноді адже це буває так нудно, особливо, коли всередині вирують емоції!

Саме для вираження, скажімо так, свого поточного стану душі, і були придумані смайлики і статуси, які користуються в соціальних мережах величезним попитом. Таким чином, статус в Однокласниках – це невелике текстове повідомлення, яке закріплюється на вашій сторінці (під ім’ям) і доступно до перегляду всім вашим друзям.

У статусі можна висловлювати абсолютно все: наприклад, розповісти всім знайомим про якомусь знаменну подію у вашому житті або просто висловити свій настрій. Сенс його може носити будь-який характер, само собою, в межах загальноустановлених культурних рамок: так, статус може бути смішним, а може сумним, в ньому ви можете вказати свій девіз, життєву позицію. Та й взагалі, нерідко по статусу можна визначити, якою людиною ви є: романтиком або циніком, домашнім або, навпаки, душею компанії і т.д.

Де взяти веселі статуси

Але найчастіше у користувачів переважають смішні, ржачні статуси. Ви можете брати їх звідки завгодно, наприклад, придумати свій або ж зайти на спеціалізований сайт, вибрати відповідне текстове повідомлення і скопіювати його собі на сторінку.

І пам’ятайте, що статус в Однокласниках – це індикатор настрою користувача, стану його душі. Тому перш ніж заводити з ним листування, не полінуйтеся прочитати його маленьке послання віртуального світу.

Ссылка на основную публикацию