Сайт istartsurf.com: як видалити з mozilla firefox

Мало хто замислюється, однак будь-яка повсякденна робота в браузері є потенційно небезпечною для вашого комп’ютера. Справа в тому, що завантажуючи будь-якої файл з інтернету, можна підчепити шкідливу програму. На жаль, таких програмок дуже багато, наприклад, delta homes, про яку я вже розповідала в попередньому матеріалі.
Ну, а в цей раз мова піде про istartsurf.com. Він являє собою сайт, підступний тим, що антивірус його не розпізнає, відповідно, допомоги від нього чекати не доводиться. А це означає, що потрібно розраховувати виключно на себе і на свої знання. Якщо ж така неприємність проникла в ваш комп’ютер, пропоную свій варіант вирішення проблеми.

теорія

Для початку трохи теорії. istartsurf.com як і сайт mystartsearch є пошуковим сайтом, який змінює домашню сторінку вашого оглядача (в нашому випадку – Мозилли). Крім того, він нав’язує величезна кількість реклами, яка відверто дратує, а також перенаправляє запити користувача на конкретні сайти. Останні, до речі, дуже небезпечні, тому що можуть заразити комп’ютером вірусом. Словом, нічого хорошого зараження istartsurf не віщує.

Як видалити

Якщо в ваш браузер увійшов istartsurf.com, як видалити з mozilla firefox цей пошуковий сайт? Видалення здійснюється в кілька етапів: спочатку треба позбутися від цієї «шкідливості» на комп’ютері, потім – в браузері. Отже, виконайте наступні дії:

  • зайдіть в пусковий меню, потім – в «Налаштування» – «Панель управління» – «Програми та засоби». Серед переліку програм відшукайте назву шкідливої ​​і видаліть її;
  • тепер потрібно видалити шкідливу програму з браузера Firefox. Для цього треба зайти в його налаштування, там знайдете кнопку «Додатки». Відкриється нове вікно, в якому, знову-таки, потрібно відшукати «istartsurf», після чого натиснути на кнопку «Видалити». Зробивши це, перезапустіть браузер;
  • але і це ще не все. Тепер відшукайте на робочому столі ярлик веб-оглядача, клікніть по ньому правою клавішею і виберіть «Властивості». Зверніть увагу на рядок «Об’єкт»: з імовірністю 99% і там буде фігурувати ненависне назву. Його необхідно видалити, тобто, позбутися всього тексту, який слід після «firefox.exe»;
  • і, нарешті, зайдіть в «Пуск» – «Виконати» і введіть там слово «regedit» (без лапок). Тепер зайдіть в «Правка», а потім «Знайти» і введіть «istartsurf» (без лапок). Якщо щось знайде, значить, видаліть ці рядки вручну.

Думаю, що після того, як ви виконаєте всі перераховані вище дії, istartsurf.com покине ваш комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию