Сайти для вебмайстрів


Як віртуальний сервер може допомогти вашому бізнесу?

Віртуальні сервери функціонують на основі не тільки найбільш поширених операційних систем Windows і Linux. Програмними розробниками в усьому світі ведеться активна діяльність по створенню альтернативних операційних систем, адаптованих до специфіки вирішення тих чи інших технічних завдань, або досить універсальних по застосуванню.
—————————-

Як вибрати доменну зону для свого сайту

Вибір імені і доменної зони – важлива частина створення сайту, від якої багато в чому залежить його популярність. І якщо на ім’я немає ніяких обмежень, крім використання на іншому сайті, то зону доводиться вибирати з суворого переліку.
—————————-

Як правильно вибрати хостинг

Тому, хто створює сайт для заробітку в інтернеті або для інших потреб, подбати доведеться про багатьох аспектах його існування. Якщо щось буде організовано неправильно, про успішний розвиток проекту доведеться забути. Важливо правильно вибрати доменне ім’я, CMS, хостинг-провайдера, правильний варіант хостингу. Без якісного хостингу сайт не зможе функціонувати нормально, і розкрутка стане справжньою проблемою.
Ключові теги:
—————————-

Переваги хмарного хостингу

Хмарний хостинг в Києві, та й по всій Україні, отримує все більшу популярність. І цифри красномовно це підтверджують. Наприклад, згідно з оцінками Cisco, зробленим ще в 2011 році, до 2017 року приріст обчислень за допомогою хмарних Цодов повинен був скласти близько 3.7 раз. Якщо оцінити нинішню ситуацію на цьому ринку, можна побачити, що прогноз збувається (і навіть з деяким перевищенням).
—————————-

Як обійти блокування сайтів і трекерів

Ми зібрали найбільш прості і дієві варіанти, які допоможуть вам потрапити на Brazzers, RuTracker, LinkedIn та інші популярні ресурси.

Такі як: Розширення для браузерів, VPN-сервіси, Проксі-сервери, Обхід блокування на смартфонах і планшетах і багато іншого.

—————————-

Партнерки з оплатою за кліки (CPC)

Класичний вид партнерської програми, коли рекламодавець оплачує кліки по оголошеннях і переходи на сайт. Модель CPC (Cost Per Click) дозволяє економити рекламний бюджет на непотрібних і нецільових показах, оплачуючи лише реальні клікі.Важное місце в даних партнерських програмах займає показник конверсії, виражений у відсотках – CTR. Конверсія відображає співвідношення кліків (цільових дій) по відношенню до загальної кількості показів. Оскільки конверсія – процентна величина, результат множиться на 100%.

—————————-

Навіщо потрібно просування сайту

У сучасному світі, в століття повсюдного розвитку і поширення комп’ютерних технологій, все більша кількість підприємств, магазинів і підприємств переходить на роботу в режимі-онлайн. Для того, щоб ефективно функціонувати в мережі, залучати великий потік клієнтів і розвивати бізнес, необхідна наявність власного сайту.

Ключові теги:
—————————-

Що впливає на seo просування

Для підвищення відвідуваності сайту, залучення на нього цільової аудиторії і, як наслідок, успішного поширення товарів і послуг необхідно потурбуватись про виведення ресурсу на перші позиції пошукових систем. Найчастіше користувачі не заходять далі першої сторінки пошуку, так як пошукові системи обробляють інформацію таким чином, що все необхідне можна отримати з першого десятка посилань.

Ключові теги:
—————————-

Переваги і недоліки використання 1С в «хмарі»

Рано чи пізно будь-яка компанія стикається з проблемою правильного ведення бухгалтерського обліку на підприємстві. Це дозволяє отримати повний контроль над фінансовими потоками організації, отримати повну інформацію про наявність власного майна, отримати дані для складання прогнозів і планування подальших дій.

Ключові теги:
—————————-

Що потрібно знати про безпеку електронних платіжних систем

Кожен власник інтернет-магазину, збираючись запускати свій проект, цікавиться не тільки асортиментом, якістю товару і надійністю постачальників, але і інтеграцією в систему сайту платіжної системи, яка забезпечить йому оплату товарів покупцями.

Ссылка на основную публикацию