Сайти під adsense – Техніка та інтернет

У сьогоднішньому короткому випуску я розповім вам, яка тематика сайту для Adsense найприбутковіша. І як взагалі ніша впливає на прибутковість з реклами.

Як все це працює?

Для початку ви повинні зрозуміти суть того, що відбувається. Ну що ж, читайте!

Важлива не саме тематика сайту в цілому, важлива сама стаття, важлива кожна сторінка сайту, на якій розміщена реклама від Adsense. Замовники звертаються до Google і просятпрорекламіровать свій товар, послугу, сайт, пропонуючи ціну за клік.

Google, як посередник через Адсенс пропонує вебмайстрам розміщувати цю рекламу на їх на сайтах і за кожен клік, оплачений рекламодавцем, стягує комісію.

Залежно від самого оголошення, кліки за нього стоять по-різному. Існують прибуткові ніші, про які ми і поговоримо. Але, як я вже згадав на початку випуску, важлива не сама тема сайту, потрібен тематичний контент. Тобто, якщо ваша стаття про кредити, то реклама буде кредитної тематики, тематичної. А на іншій статті, наприклад, ви іноді публікуєте новина про осіб, реклами про кредити не буде, не дивлячись на те, що сам ресурс присвячений саме кредитами.

Також, якщо ваш сайт про комп’ютери, а ви раптом почали писати про заробіток, то доходи відповідно можуть підвищитися, оскільки кліки по рекламі заробітку коштують дорожче. Логіка зрозуміла, сподіваюся.

Тематика сайтів для adsense

Найдорожчі сайти під adsense

  1. Фінансових послуг Україн (форекс, банки, кредити, дилінгові центри, інвестиції і бізнес ідеї).
  2. Нерухомість і будівництво.
  3. Туризм.
  4. Автомобілі.
  5. Знайомства.

Я не став розділяти фінанси і показав, що це ніша досить широка.

Дохідна реклама на сайті

Перш ніж створювати сайт на одну з тем, ви повинні розуміти, чи зможете розвивати сайт в цій ніші. Купівля контенту або написання статей самостійно все це вимагає грошей, часу і навичок. А також часом великого зусилля і подолання себе.

Раджу вибрати ту нішу, в якій розбираєтеся, або навіть ту, яка буде приносити задоволення.

Створити сайт це не успіх. Це лише 1% від успіху! Найважливіше це конкурентний контент. Загалом, слід правильно просувати інтернет-ресурс. Треба вміти досліджувати ключові слів, складати семантику, нарощувати кількість посилань і багато іншого.

А коли буде сайт з більш мене пристойною відвідуваністю, ви можете почати монетизувати його за допомогою Google Adsense. До речі, перевірити відвідуваність можна на спеціальних онлайн майданчиках.

Детальніше про заробіток на Адсенс:

  • Google Adsense: історія одного знайомства
  • Скільки можна заробити на AdSense.
Ссылка на основную публикацию