Самостійна розкрутка сайту


Самостійна розкрутка сайту

Багатьох web-майстрів хвилює питання, яким чином можна самому просувати сайт. Це, безумовно, справа дуже непроста, вимагає безлічі бажання і часу. Однак, якщо серйозно поставитися до справи, то можна досягти непоганих результатів у мережі Інтернет.

Розглядаючи просування сайтів, необхідно згадати такі поняття, як реєстрації в каталогах, обмін посиланнями, чорна і біла оптимізація.

Недоліки роботи з компаніями, розкручувати сайти

Будь-який власник власного веб-ресурсу стикається з проблемою необхідності його розкручування. Для вирішення даної проблеми завжди можна скористатися послугами спеціалізованих компаній. Однак, такі організації просувають сайт за рахунок звичайної покупки посилань або накручування лічильника в активній рекламній системі. Рекламні компанії в будь-якому випадку закінчуються, наприклад, через брак бюджету, і веб-ресурс «благополучно» повертається на ті позиції, що займав раніше.

Самостійне просування сайту відрізняється тим, що власник реалізує свій потенціал та ідеї. На себе завжди простіше і ефективніше працювати, ніж на кого-небудь.

Поради по розкрутці сайту

1) Необхідно зареєструвати свій сайт в популярних пошукових системах (Google, Яндекс). Більшість користувачів мережі Інтернет потрапляють на будь-яку сторінку саме завдяки роботі пошукових систем. Однак, щоб сайт займав лідируючі позиції при видачі всіх знайдених результатів при пошуку, необхідно провести серйозну роботу по наповненню і оформлення.

2) Одну з визначальних ролей при видачі результатів пошукових систем відіграє наявність посилань на сайт. Для того, щоб їх отримати можна скористатися такими способами, як обмін посиланнями між веб-ресурсами, реєстрація в різних каталогах, участь в форумах, залишаючи посилання на власний сайт та інші.

3) Розкрутка сайту може здійснювати за допомогою власної поштової розсилки. Розсилається інформація повинна бути цікавою та інформативною, що розповідає про різні новинки або оновлення на веб-ресурсі. Листи не повинні бути великими за обсягом і, бажано, щоб містили посилання на рекламований ресурс.

Найголовніше, це наповнювати веб-ресурс унікальною і цікавою інформацією, яка зможе залучити безліч зацікавлених користувачів. Також необхідно пам’ятати, що наявність великої кількості реклами, лише відлякує потенційних відвідувачів.

Ссылка на основную публикацию