Саундтрек для реальності: вибираємо навушники для плеєра

Навушники для плеєра прийнято вважати другорядним аксесуаром. Але їх неправильний вибір іноді обертається значними проблемами, а саме: відсутністю високих або низьких частот, слабким звуком, сторонніми шумами. Все це може зіпсувати задоволення від прослуховування музики і навіть негативно відбитися на вашому слуху.

Інтернет-магазин https://www.technopark.ru/naushniki/ настійно рекомендує ознайомитися з усім асортиментом навушників перш, ніж зробити свій вибір. Переконайтеся, що технічні характеристики відповідають вашим запитам, а дизайн виконання приємний оку. А для того, щоб утвердитися в покупці бажаної моделі, почитайте відгуки користувачів.

Накладні навушники: зручність і хороший звук

Багато моделей накладних навушників мають легку конструкцію і підходять для використання з плеєром. Чашечки в таких навушниках кріпляться на наголов’я або до потиличної дужки і щільно прилягають до вух. Великий розмір мембрани здатний забезпечити якісне відтворення звуку. Існують два різновиди накладних навушників: закриті і відкриті. Для перших характерно сильне прилягання, яке забезпечує звукоізоляцію від зовнішніх шумів. Моделі другого типу пропускають частину звуків в обидві сторони. Це дозволяє отримати більш природне звучання і не створює відчуття ізоляції.

При виборі накладних навушників зверніть увагу на якість виконання: чашечки повинні бути добре закріплені на дужці або наголов’я, щільно прилягати до вушних раковин, але не тиснути на них.

Вставні і внутрішньоканальні навушники – дешево, але сердито

Вставні навушники, іменовані в побуті «таблетки або крапельки», закладаються в вушну раковину і утримуються там за рахунок своєї специфічної форми. За якістю звучання вони значно поступаються накладними навушниками. Невеликий розмір мембрани не дозволяє повноцінно відтворювати низькі частоти. З інших недоліків варто відзначити слабку звукоізоляцію. Плюси цього аксесуара: невелика ціна і компактність.

Внутрішньоканальні навушники, які часто називають «затичками або вакуумними», зовні схожі на «таблетки». Відмінність в тому, що вкладиші розміщуються безпосередньо в вушному каналі. М’які силіконові амбушюри сприяють надійної фіксації навушників і забезпечують хороший рівень звукоізоляції. Але маленький діаметр мембрани, як і у випадку зі вставними навушниками, не дозволяє отримати гідну якість звуку.

Винятком з цього правила є арматурні навушники. Вони мають гучне і чисте звучання при невеликих розмірах. Застосування арматурного випромінювача дозволяє майже повністю уникнути спотворень під час відтворення. Мінусами цього типу навушників є залежність якості звуку від положення вкладиша в вусі, а також висока ціна.

Звичайно, найкращий спосіб вибрати відповідні навушники – це особисто перевірити роботу якомога більшої кількості моделей. Але для пересічного споживача він, на жаль, недоступний. В якості альтернативи можна запропонувати відвідування спеціалізованих форумів, на яких учасники діляться враженнями від тестування різноманітних моделей. Часто така думка буває компетентним і неупередженим. Орієнтуючись на нього, вам легше буде зробити правильний вибір.

Ссылка на основную публикацию