Screen Shader – розширення Chrome для автоматичного регулювання колірної температури екрана

Відомо, що тривале перебування за монітором комп’ютера далеко не кращим чином позначається на зорі, особливо якщо користувач до того ж ніхто не дотримується елементарних правил безпеки. По-перше, очам потрібно давати періодичний відпочинок, по-друге, екран повинен бути розташований на відстані не менше 50-и сантиметрів від очей, по-третє, при низькій освітленості екран також потрібно затемнювати.

Апаратна функція регулювання яскравості дисплея є в багатьох десктопних комп’ютерах і ноутбуках, однак забезпечується нею затемнення зазвичай недостатньо для комфортної роботи при малій освітленості, що особливо відчувається ввечері при тьмяному світлі денних ламп. Заповнити цей недолік може безкоштовне розширення Screen Shader для браузера Chrome. Будучи встановленим і включеним, доповнення автоматично визначає регіон користувача і динамічно регулює температуру кольору в вікні браузера відповідно до поточному часом.

Якщо за вікном день, екран буде затемнений слабо, у вечірній час затемнення буде більш вираженим, при цьому його рівень регулюється автоматично і без ривків. В налаштуваннях Screen Shader можна задати силу затемнення, підібрати колір напівпрозорої маски (доступні 12 відтінків), створити список виключень для сайтів, де затемнення застосовувати не слід.

Є в Screen Shader також спеціальні настройки, що дозволяють автоматично розгортати веб-сторінки сайтів на повний екран, змінювати зовнішній вигляд іконки розширення на панелі завдань, а також включати і відключати затемнення смуги прокрутки, що розташовується у правій межі екрану. Як і всі браузерні доповнення, працює Screen Shader тільки всередині веб-оглядача.

Якщо розширення вам сподобається, і ви захочете використовувати затемнення глобально, радимо звернути увагу на безкоштовну утиліту f.lux, яка хоча і не може похвалитися такими колірними налаштуваннями, як Screen Shader, застосовує затемнення у всіх додатках, включаючи саму оболонку Windows.

Screen Shader в Магазині:

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию