Script Hook для gta 5

Без спеціального скрипта script hook, ви не зможете встановлювати машини, різні моди в гта 5, тому якщо ви хочете встановлювати різні моди на gta 5, то вам обов’язково потрібно завантажити і встановити script hook для gta 5.

Щоб встановити скрипт хук для ДТА 5, вам в першу чергу потрібно буде завантажити з офіційного сайту даний скрипт.
Якщо ви не знаєте де скачати script hook, то вам на своєму комп’ютері потрібно буде виконати наступні дію:
В панелі браузера вводимо і переходимо за такою інтернет адресою http://www.dev-c.com/gtav/scripthookv/

Коли ви перейдете за адресою www.dev-c.com/gtav/scripthookv/ на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій, ви і зможете скачати script hook.
І так щоб завантажити script hook, вам потрібно буде навести курсор миші на посилання “Download” і один раз натиснути ліву кнопку миші.
Після того як ви натиснете по посилання “Download”, на вашому комп’ютері почнеться процес завантаження script hook.
Процес завантаження архівного файлу зі скриптом може зайняти від декількох секунд і до кількох хвилин, все буде залежати від швидкості вашого інтернет з’єднання.
Якщо ви не знаєте швидкість вашого інтернету, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як перевірити швидкість інтернету.

Після того як на вашому комп’ютері закінчитися процес завантаження скрипта, вам потрібно буде на своїй клавіатурі натиснути комбінацію клавіш Ctrl + J, після чого у вашому інтернет браузері відкриється сторінка «Для дорослих», в якій, ви побачите скачаний вами script hook v.
Тепер, коли у вас є скачаний script hook, ви можете приступити до установки скрипта в гру gta 5.
І так щоб встановити script hook для ДТА 5, вам потрібно буде навести курсор миші на скачаний скрипт і один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється скачаний вами архів, в даному архіві вам потрібно буде перейти в папку «bin».

Коли ви перейдете в папку «bin», ви побачите три файли ScriptHookV.dll, NativeTrainer.asi, dinput8.dll, які вам потрібно буде закинути в папку з грою gta 5.
Щоб закинути все три файли в гру ДТА, вам потрібно буде виділити всі три файли, для цього натискаємо і утримуємо клавішу Ctrl, потім наводимо курсор миші на один з файлів і один раз натискаємо ліву кнопку миші, при цьому утримуємо клавішу Ctrl, далі також наводимо на інші файли і натискаємо один раз ліву кнопку миші.
Коли все три файли у вас будуть виділені, вам потрібно буде скопіювати файли, для цього на своїй клавіатурі натискаємо клавіші Ctrl + C.
Після всіх виконаних дій, вам потрібно буде на своєму комп’ютері відкрити локальний диск, в якому у вас встановлена ​​гра.

Після того як ви на своєму комп’ютері відкриєте папку в якій у вас встановлена ​​gta 5, вам потрібно буде вставити скопійовані три файли, для цього натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + V.
Після того як ви натиснете комбінацію клавіш Ctrl + V, в вашу встановлену гру будуть вставлені скріптові файли.
Все тепер ScriptHook встановлений для ДТА 5 і ви тепер зможете встановлювати різні моди на gta 5.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию