Секрети підвищення FPS для PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

Шутер з елементами виживання PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS є порівняно новим, але стрімко набирає популярність в ігровому співтоваристві проектом. Гра поки далека від досконалості, і по суті, знаходиться на стадії тестування. Тому у гравців часто виникають проблеми з продуктивністю клієнта. Тому ми вирішили дати кілька практичних порад щодо підвищення ФПС. До речі, скачати PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS зі знижкою можна на нашому сайті. Однак приступимо.

battlegrounds + на пк

Почнемо гайд по підвищенню FPS в PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS з простого, але дуже ефективного вирішення: настройки BATTLEGROUNDS на ппк системи для підняття фпс. Гра працює на UNREAL ENGINE 4 – новий движок, який любить «їсти» ресурси комп’ютера. Тому перший крок до оптимізації ігрового клієнта, це тонка настройка можливостей ПК. Для цього виконуємо таку послідовність дій:

1 крок еобходимо (Яндекс диск) з усіма програмами і налаштованими файлами;

2 крок  Відкриваємо провідник, вибираємо каталог «цей комп’ютер», заходимо в розділ натисканням правої клавіші миші. Далі знаходимо властивості, у відкритому пункті вибираємо підрозділ додаткових параметрів системи. Заходимо в меню і відзначаємо найкращу швидкодію. Щоб не морочитися цією проблемою постійно, радимо відразу відзначити галочками згладжування шрифтів і відображення візуалізації вмісту при перетягуванні.

3 крок Набираємо комбінацію WIn + R, і відкриваємо на екрані комп’ютера командний рядок. вводимо команду msconfig і переходимо в диспетчер задач. Тут переходимо режим завантаження, вибираємо розділ додаткових параметрів. Відзначаємо галочкою пункт «число процесорів», Встановлюємо максимальне значення. Потім переходимо до пам’яті і також встановлюємо максимум. Якщо кількість гігабайт не змінилося, задаємо потрібне значення уручну. Приклад: 8х1 024 = 8124. Дане значення буде актуально для «заліза», де є 8 гигов оперативки.

4 крок Заходимо в архів UNPARK-CPU-APP, розпаковуємо вміст. Запускаємо файл з назвою UNPARKCPU. EXE, вибираємо пункт CHECK STATUS. Тепер дивимося робочий режим. Якщо на екрані відображається статус PARKED, змінюємо його на UNPARK ALL. Якщо з’явився напис UNPARKED, закриваємо файл без змін.

5 крок Заходимо в пусковий меню комп’ютера і знаходимо параметр – персоналізація. У відкритому розділі знаходимо пункт персоналізації, де вибираємо значення фону, як суцільний колір. Це гарантовано забезпечить приріст FPS мінімум на 1%.

Запускаємо популярну очищувальну програму CCLEANER – надійний і перевірений друг всіх геймерів. Переходимо в розділ очищення, вибираємо аналіз файлів і видаляємо все зайве. Потім переміщаємося на вкладку реєстру, запускаємо пошук проблем і виправляємо некоректно працюють системні файли.

Оновлюємо драйвери до останньої версії (або).

настройки Battlegrounds

Відкриваємо вікно командного рядка і задаємо значення% APPDATA%. Підтверджуємо команду і вибираємо шлях: APPDATA / LOCAL / TSLGAME / SAVED / CONFIG / WINDOWSNOEDITOR. Сюди потрібно перетягнути все заархівовані файли ENGINE. INI, SCALABILITY. INI, GAMEUSERSETTINGS. INI. Підтверджуємо заміну вмісту. Що допоможе правильно внести налаштування Battlegrounds для збільшення показника фпс.

Battlegrounds стим

Тепер переміщаємося в STEAM, натискаємо ПКМ по назві гри, знаходимо розділ меню «Властивості». Тут потрібно вибрати установку параметрів запуску і задати команду USEALLAVAILABLECORES-MALLOC = SYSTEM-HEAPSIZE 2097152 Підтверджуємо вибір. Потрібно відзначити, що числове значення в кінці команди розраховується персонально для кожного комп’ютера. Для цього застосовується така формула: оперативка / 2 * 1 024. Отримане число записується в командний рядок. Зверніть увагу, що краще вказувати на 1 ГБ менше розрахованого значення, щоб у комп’ютера залишався простір для виконання інших операцій.

Playerunknowns Battlegrounds фпс

Якщо комп’ютер не тягне PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, що виражається в різкій просідання ФПС, перед кожним запуском можна виконувати такі маніпуляції:

  1. З завантаженого раніше архіву витягаємо файл MEMREDUCT.
  2. Запускаємо програму.
  3. Вибираємо мову користувача.

Дана утиліта контролює витрату оперативної пам’яті. У меню програми потрібно знайти розділ очищення, пункт управління пам’яттю. Тут можна побачити два параметра, відмічені галочками:

  • Очищення при заповненні.
  • Очищення за часом.

Знаходимо розділ очищення пам’яті і задаємо будь-яку гарячу клавішу. Після кожної сесії очищаємо пам’ять, не закриваючи клієнт гри. Крім цього, з вищезгаданого архіву витягаємо файл TIMERRESOLUTION, запускаємо і натискаємо віртуальну клавішу «Максимум». Всі проведені операції вище повинні як мінімум допомогти зі збільшенням Playerunknowns Battlegrounds фпс.

гра

У конфігурації клієнта можна задати переписування даних файлів, які ми встановлювали з заміною. При зміні налаштувань в самій грі, деякі файли можуть повернутися в початкове положення. Тому щоб зберегти максимальну кількість Battlegrounds фпс, потрібно змінити вихідні параметри в самих файлах.

Ссылка на основную публикацию