Селфі палиця для Віндовс: особливості підключення

Раніше підключення палиці для Селфі було доступно лише для телефонів з операційною системою, відмінною від Windows. Але час не стоїть на місці, і розробники Microsoft вирішили подбати про тих своїх клієнтів, що буквально схиблені на Селфі. Адже саме вони, професіонали цієї справи, використовують спеціальну багета для зйомки, щоб не тримати смартфон в руках під час цього цікавого процесу.

Палка для Селфі, або, як її ще називають – монопод, являє собою різновид штатива, приблизно такого, як використовується професійними фотографами, тільки встановлюється не вилив на землю, а утримується в руках самим оператором. За допомогою монопода можна організувати зйомку з незвичного ракурсу та дотягнутися до важкодоступних об’єктів, відокремлених від оператора перешкодою або загороджений натовпом, – ось і все його призначення.

Популярність цього обладнання в масах змусила розробників заліза і програмного забезпечення створити апаратний і програмний інтерфейс для цього пристрою, орієнтований на використання спільно зі смартфонами.

Раніше інтерфейс монопода був доступний для iPhone, сьогодні ж їм може користуватися володар будь-якого гаджета з Windows Phone на борту. Наприклад, власник телефонів Nokia Lumia або фірмових самартфонов від самих «дрібном’який».

Однак його підключення до гаджету вимагає від користувача скоєння нескладних маніпуляцій, про які ми й маємо намір розповісти в нашій короткій замітці. Отже, що ж робити людині, яка щойно розпакували коробку з моноподи?

Покрокова інструкція підключення палиці

Насправді все дуже просто. Досить акуратно виконати кроки додається нижче інструкції:

  • Насамперед слід включити живлення пристрою. Для цього призначена окрема кнопка, маркована написом «Power» (або «On / Off»). Переконатися в тому, що пристрій підключено, нескладно – потрібно просто стежити за станом світлодіодних індикаторів на його корпусі. Як тільки лампочка засвітиться, монопод буде переведений в режим пошуку бездротових підключень.
  • Далі беремо в руки смартфон і підключаємо опцію Bluetooth в налаштуваннях апарата. В налаштуваннях Bluetooth є список виявлених по близькості чекають підключення пристроїв. Якщо монопода в цьому списку немає, то його слід відшукати вручну, скориставшись опцією «Пошук нових пристроїв».
  • Як тільки штатив для Селфі знайдеться, треба вибрати його зі списку. Тим самим буде встановлено з’єднання між двома гаджетами. Сигналом до цього буде припинення мигання світлодіода палиці.

Неважко побачити, що дана процедура стандартна і не має ніяких особливих нюансів. Покінчивши з апаратною частиною, потрібно налаштувати софт. Робиться це так само просто: на смартфоні запускається додаток «фотоапарат», а потім робляться пробні знімки. І ось тут-то багатьох користувачів підстерігає несподіванка.

Виявляється, при розробці цього комплекту був допущений ряд критичних помилок. При спробі зробити знімок відбувається розрив конекту між двома пристроями, і замість готового зображення ми не отримуємо зовсім нічого.

Вирішити цю проблему стало можливо тільки з виходом відповідних програм від сторонніх виробників. Ось приклади таких додатків: «Easy selfie free» і «Voice Selfie». При цьому потрібно активувати режим голосового зйомки.

Зрозуміло, якщо штатив ні справний спочатку, то ніяка настройка софта не допоможе. На це теж потрібно звернути увагу, особливо при покупці дешевих азіатських моноподів, що так люблять завозити на територію України наші торговці.

У числі інших варіантів непрацездатності зв’язки смарфона + монопод може бути названа апаратна несумісність пристроїв один з одним і розряджений акумулятор палиці. Обов’язково перевірте стан батареї перед тим, як виконувати кроки інструкції. Тривалість періоду зарядки – близько 40 хвилин.

Тим, хто не хоче возитися з пошуком і установкою сторонніх програм, можна порадити лише одне – дочекатися патчів до фірмовій програмі. На цьому наша розповідь про те, як підключити селф-палицю для ОС Windows, закінчений.

Ссылка на основную публикацию