Сервіс онлайн-перекладу Translate.Ru став мобільнішим

Сервіс онлайн-перекладу Translate.Ru став мобільнішим

21 грудня популярний сервіс онлайн-перекладу Translate.Ru вийшов в новому дизайні і новими можливостями. Тепер функції перекладу тексту, словник, приклади для контекстного перекладу, схиляння і відмінювання представлені на Translate.Ru як самостійні сервіси на окремих вкладках. У версії для смартфонів і планшетів всі сервіси Translate.Ru тепер теж представлені в повному обсязі.

Також були оновлені модулі перекладу до 18-ї версії, істотно збільшені словникові бази і бази прикладів з готовими перекладами, виконаними професіоналами.

 

«Все можливості, які ми сьогодні представляємо, вже були раніше реалізовані на сайті, але були не так очевидні або просто недоступні для мобільних відвідувачів. У нашій новій концепції все стало наочно і доступно, незалежно від того, яке завдання і з якого пристрою вирішує наш користувач », – зазначив Борис Тихомиров, директор мобільних і інтернет-проектів PROMT.

Тепер, прийшовши на сервіс, користувач бачить чотири основні можливості:

Переклад

На сайті можна перекладати тексти і веб сторінки з 17 мов, в новій версії доданий переклад з івриту та на іврит. Для більш точного перекладу можна самостійно вказати тематику тексту або встановити опцію «Визначити тематику автоматично». Всього на сервісі близько 20 готових тематик, підготовлених з урахуванням інтересів і завдань аудиторії.

словник

Для 7 мов доступний великий сучасний словник з можливістю перегляду варіантів перекладу, пошуком словосполучень і прикладів із запитуваною словом, основними граматичними формами, вимовою і транскрипцією. При введенні слів працюють підказки.

приклади

Пошук по готовим прикладів перекладу для англійської, німецької, французької, іспанської, італійської та російської дозволяє отримати точну і різноманітну інформацію за контекстами, в яких вживаються слова. Запитувана слово або група слів підсвічуються як в оригінальному реченні, так і в перекладі. Всередині вже знайдених прикладів можна робити сортування по переказах, тематиками пропозицій, а також здійснювати додатковий пошук.

граматика

Схиляння, відмінювання, а також граматичні таблиці допоможуть при вивченні англійської, німецької, іспанської, французької та російської мов і виконанні домашніх завдань.

Зараз вийшло оновлення для мобільної і деськтопной версії сайту Translate.Ru. Мобільні додатки для iOS і Android з підтримкою нових мов стануть доступні для завантаження найближчим часом.

Translate.Ru перетворився на потужний багатоплатформовий ресурс для вирішення найрізноманітніших лінгвістичних завдань. Незважаючи на те, що на сервісі представлені як основні європейські мови, так і азіатські, лідирує переклад з англійської та на англійську, складаючи майже 80% від усіх переказів на сервісі. На другому місці – переклад з німецької та на німецьку. 30% всіх запитів – це переклад окремих слів.

У березні наступного року Translate.Ru відзначатиме свій 20-річний ювілей. Сервісом Translate.Ru і його мобільними додатками на iOS і Android користується понад 20 млн осіб. За даними аналітиків компанії, тільки за 2016 рік за допомогою сервісу було переведено 69 млрд слів, а в середньому за день перекладається 190 млн слів.

Ссылка на основную публикацию