Сервіс Онлайнбілет.рф запустив оновлений сайт

Сервіс Онлайнбілет.рф запустив оновлений сайт

Після внесення змін в роботу онлайн-сервісу з пошуку квитків і готельних номерів «Онлайнбілет.рф» користувачі зможуть отримувати інформацію про остаточну вартість послуг, що замовляються з урахуванням всіх зборів. Разом з новою версією сайту ресурс також запус мобільний додаток для iOS.

Онлайнбілет.рф підійде тим користувачам, які планують самостійно організувати власні подорожі або відрядження. Сервіс є унікальним проектом, оскільки здійснює пошук даних в 5 глобальних системах і охоплює послуги бронювання в більш ніж 700 авіакомпаній, включаючи бюджетні варіанти лоу-кост. Пошуковик охоплює близько 680 тисяч маршрутів. Варто відзначити, що сам ресурс не є магазином з продажу квитків, а здійснює безкоштовну онлайн-допомогу в наданні джерел продажу і порівнянні їх вартості.

Дешеві авіаквитки на сайті доступні не тільки завдяки великому числу недорогих авіаперевізників, але і можливості участі користувачів сервісу в розпродажі і акції. Крім того, сервіс не додає націнок і комісій.

Онлайнбілет.рф працює таким чином: всі параметри запиту з форми пошуку порівнюються з пропозиціями авіакомпаній. Після цього сервіс відправляє дані у всесвітні системи бронювання квитків, які дозволяють прорахувати всі існуючі тарифи. Користувач отримує інформацію про найвигідніші пропозиції на поточний момент. Також можуть відобразитися результати додаткового запиту по авіаперевізникам усього світу, якщо вони відповідають очікуванням клієнта. В результаті користувач може вибрати найвигідніший варіант.

«З 2011 року ми щодня працюємо над тим, щоб наші користувачі знаходили для себе найдешевші авіаквитки та інші туристичні послуги. І зробити це можна легко, сидячи вдома за чашкою кави і не встаючи з улюбленого крісла. Просто! Зручно! Надійно! »- зазначив засновник проекту Станіслав Трубников.

Сервіс Онлайнбілет.рф доступний не тільки тим, хто шукає квитки через класичні комп’ютери або ноутбуки. Мобільний додаток для iPhone і iPad недавно було запущено паралельно з оновленим сайтом сервісу.

Контакти:

Служба підтримки: +7 (499) 999 01 84

Із загальних питань: help@onlinebilet.su

З питань співпраці: st@onlinebilet.su

Офіс розробки: 123458, м

Ссылка на основную публикацию