Сервіси для створення обкладинок для електронних книг

Я вже писала що таке електронна книга в поняттях блогерів, і звичайно ж вона не має нічого спільного зі справжнім електронним пристроєм, подібним AirBook City Light HD, наприклад. Сьогодні я перерахую сервіси онлайн, в яких ви зможете створити обкладинку для електронної книги для вашого бізнесу онлайн.

– умовно-безкоштовний сервіс. Великий вибір макетів обкладинок, фонів, завантаження власного фону, додавання тексту, клипарта і багато іншого. Доступні 6 варіантів безкоштовних обкладинок. Мінуси – не підтримує російську мову, платні функції. Поекспериментувати ви можете безкоштовно, але для того, щоб завантажити створену вами обкладинку без водяних знаків, потрібно поліпшити аккаунт, заплативши ~ 5 $.

Ось, що вийшло у мене. Звичайно, можна прибрати водяні знаки, але по-моєму простіше зробити обкладинку для електронної книги в фотошоп за допомогою екшену або знайти інший сервіс онлайн. Після моєї оптимізації вона втратила в якості, оригінал був горадо краще 🙂

– простий сервіс онлайн для створення обкладинок для електронних книг. Завантажуємо три сторони майбутньої книги і отримуємо 3d обкладинку. Приклади книг, створених в цьому онлайн сервісі:

Недоліки – сервіс пригальмовує, немає можливості редагувати обкладинку, додаючи текст і графіку.

3d-covers – відмінний сервіс для створення обкладинок для електронних книг. 6 можливих варіантів обкладинок, додавання тексту, додавання відображення обкладинки, Із запропонованих сервісів цей мені подобається найбільше. На жаль, в даний час цей сервіс припинив своє існування (Оновлення від 15.03.2016).

Етапи створення обкладинки 3d:

  1. Select a cover – вибираємо шаблон обкладинки
  2. У вкладці Design your cover вибираємо фон обкладинки (завантажуємо зображення на сервіс: За допомогою Logo Image завантажуємо кліпарт – логотипи і додаткові елементи оформлення книги.
  3. У вкладці Download вибираємо основний фон (краще прозорий – натискаємо біля Image bacground і зменшуємо Opacity до 0%) і визначаємо чи у книги відображення. Кінцевий результат:
Ссылка на основную публикацию