Setupsk – що це за програма? Як видалити рекламний вірус?

Ви помітили масу всілякої реклами на комп’ютері, гальмування інтернеті, переходи на інші сайти? – Це з-за Setupsk. Список небажаного дії на комп’ютері можна продовжувати, а причина в вірусному додатку adware, яке перехоплює трафік і посилає його в іншому напрямку. Це робиться з метою наживи, розробником йде заробіток з реклами, а для користувача це означає тривалий і неприємний серфінг.

Setupsk: що це за програма?

Швидше за все ви чули, що існують рекламні програми-віруси, які проникають в комп’ютер через інші програми і провокують спливаючі блоки з рекламою, банери, переходи та інші небажані явища. Setupsk, або іноді зустрічається Setupsnk, – це вірус, що і провокує подібні проблеми.

Підхопити його можна було при установці програм, додатків або окремий файлів, завантажених з мережі. Якщо користувач завантажував утиліти ні з офіційного сайту або з торрент-ресурсів, скачував dll-файли або інші компоненти системи, то джерело проникнення вірусу саме в цих маніпуляціях.

Часом проблема криється трохи глибше, коли завантаження файлу на присутніх справив не користувач, а заражена система. Ситуація більш рідкісна, але закачування додаткових вірусів в систему зустрічається.

Іронія полягає в тому, що програма може встановитися навіть за згодою користувача, але без його відома. Коли завантажується будь-яка програма варто перевіряти вікно, де показується вибір між автоматичною і ручною установкою. Автоматична, рекомендована інсталяція часто включає в себе додаткові утиліти. Встановлюйте вибір в положення «Вибіркова установка» або подібну назву і варто перевірити наявність додаткових елементів.

Хороша новина в тому, що ваша програма викрадає призначені для користувача дані і не шкодить їм. Вірус просто показує рекламу, заробляє гроші розробнику.

Існує кілька методів, як прибрати рекламний вірус, але найпростіший полягає у використанні програми AdwCleaner – це маленька утиліта для пошуку і видалення вірусів і розширень.

Для виконання процедури потрібно:

 1. Завантажити програму з сайту.

 1. Закрити всі активні програми.
 2. Потрібно перейти по шляху C: \ Users \ Нік_пользователя \ AppData \ Local.
 3. В кінцевому каталозі потрібно знайти папку Temp і видалити її.

 1. Запустіть завантажену утиліту і всередині натисніть «Сканувати».

 1. Після нетривалого пошуку слід натиснути на «Очистити».
 2. Видаліть всі програми, які були завантажені в період першої появи програми, щоб усунути ризик повторного появи вірусу.
 3. Потрібно перейти в кожен браузер і відновити початкові настройки. Для Google Chrome потрібно перейти в розділ налаштування і виявити категорію «Скидання налаштувань» з відповідною кнопкою, в інших браузерах методика аналогічна.
 4. В кінці проводиться відновлення роботи реєстру, оптимальним варіантом є CCleaner. Необхідно перейти в розділ «Реєстр» і виконати пошук / усунення проблем.

 1. Для активації всіх змін рекомендується виконати перезавантаження.

Методика забезпечує вплив на всі сфери, де може розміщуватись вірус і файли для його відновлення. Даний вірус не відрізняється стійкістю до видалення, тому подібних методик для більшості користувачів буде досить.

додаткові рекомендації

З огляду на активний розвиток хакерських технологій велика ймовірність, що на просторах інтернету є модифікації вірусу, які зможуть обійти перераховані дії користувача і зберегти активність на комп’ютері. Існують ще методики для якісного та повного усунення Setupsk і всіх подібних вірусів з системи.

Корисні поради:

 • профілактичним заходом виступає уважність, потрібно завжди перевіряти розширення файлів і особливо акуратно ставитися до тих, які містять .exe. В процесі установки завжди перевіряти всі пункти, щоб уникнути вірусу.
 • зустрічаються випадки, коли користувач зміг видалити вірус, але не повністю. Збереження одного активного файлу може привести до відновлення всього вірусу. Рекомендуємо перевірити «Планувальник завдань», в ньому може міститися запис, для цього варто перейти в «Панель управління» і вибрати плитку «Адміністрування». Видаліть записи, які викликають підозру, попередньо краще уточнити інформацію в мережі.

 • Ви можете просканувати системи за допомогою антивірусної програми. Щоб не встановлювати стаціонарну програму для захисту можна скористатися сканером – Dr.Web. Ця процедура дозволить усунути всі шкідливі і підозрілі файли.

 • якщо попередні методи не допомагають, варто виконати відновлення системи, тільки потрібно актуальна точка для відновлення. Щоб скористатися даним елементом досить ввести «Відновлення системи» в пошук і слідувати майстру з покрокові інструкції.

Перерахованих методів цілком достатньо для повноцінного усунення проблеми. Перевстановлення Windows, яку так часто призначають майстра, – це всього лише небажання розбиратися в причинах проблеми і способи усунення або джерело несправності лежить в іншому місці. Якщо до проблеми приєдналася системна несправність, варто запустити спеціальну утиліту sfc / scannow.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Setupsk – що це за програма і як її видалити?», То можете задати їх в коментарі

Ссылка на основную публикацию