Сфери застосування квадрокоптера в майбутньому

На старт … Увага … Майбутнє! Експерти впевнені, що застосування квадрокоптера вже через 10-20 років буде ще ширше, ніж сьогодні, і проникне практично в усі сфери життя. Така точка зору обгрунтована: вже зараз квадрокоптера використовуються не тільки заради розваги або зйомки. Зустрічаються і більш незвичайні варіанти, але вони не так поширені.

Послуги інтернет-провайдерів

Близько 10% жителів планети проживають в регіонах, де інтернету немає і не передбачається. Цим незадоволені компанії, що надають онлайн-сервіси (особливо Google і Facebook). Виправити ситуацію можуть БПЛА з величезними лопатями, на яких розміщені сонячні батареї. Вони дозволяють дронам перебувати в повітрі по кілька місяців без додаткової підзарядки і роздавати доступ у всесвітню мережу. Всі у виграші: люди – з інтернетом, новоявлені провайдери – з користувачами (і, відповідно, прибутком).

Доставка пошти і посилок

Оптимісти стверджують: скоро про походи в службу доставки, кур’єрів і чайових можна буде забути. Безпілотник відстежить одержувача за місцезнаходженням смартфона і доставить Мелкогабаритная вантаж. При цьому дрон грамотно складе свій маршрут і уникне зіткнень з будь-якими об’єктами (будинками, деревами, людьми або тваринами). Таке застосування БПЛА актуально і для суміжних сфер: наприклад, доставки їжі або медикаментів.

Екстрені ситуації і рятувальні роботи

Уже зараз квадрокоптера DJI і інших брендів стають активними помічниками рятувальників і парамедиків. Вважається, що дрони в майбутньому будуть активніше застосовуватися в таких сферах: пошук зниклих людей; пошук людей, що потрапили в лавину (дрони з термодатчиками); відстеження аварій і катастроф, інформування рятувальників і допомогу їм; оцінка ситуацій після землетрусів, повеней і рятувальні роботи.

порятунок потопаючих

Тут все вирішують буквально секунди. І «звичайні» рятувальники можуть не встигнути добратися до людини, яка потрапила в біду на воді. В такому випадку на допомогу поспішить безпілотник: він скине потерпілому рятувальний жилет і свисток. Таким чином, у потопаючого буде більше шансів протриматися на поверхні води до прибуття служби.

охорона

Подібне застосування БПЛА вже зустрічається на великих підприємствах. За допомогою дронів можна «зловити» як зайд злодюжок, так і недбайливих працівників. Про подробиці патрулювання компанії не поширюються: воно й не дивно, ніхто не хоче інформувати про можливі способи обійти систему.

аеротаксі

Застосування дронів в якості таксі – атрибут фантастичних фільмів. Китайські, американські і французькі розробники роблять все, щоб втілити мрії в реальність.

Тут простір для фантазії розробників ігор просто величезний. Серед варіантів: тривимірні шахи; гонки; бої коптеров; пошуки скарбів; подолання перешкод.

Яким буде майбутнє – залежить від нас. І від розробників дронів. Побажаємо їм удачі та натхнення!

Ссылка на основную публикацию