«Шазам»: Закарі Лівай розповідає, що спочатку не розраховував на головну роль

Самопроголошений гик, Закарі Лівай схвильований тим, що вперше за свою акторську кар’єру зіграє супергероя, так як незабаром він з’явиться в образі головного героя у фільмі «Шазам». Але був час, коли актор навіть уявити не міг, що буде грати дану роль. Лівай виступав на Балтиморському Comic-Con, коли продемонстрував, що він боявся спробувати себе у ролі через Дуейна «Скелі» Джонсона, який вже підписав контракт на роль заклятого ворога Шазама Чорного Адама. Замість цього Лівай прослуховувався для допоміжного персонажа, думаючи, що Warner Bros. і New Line хотіли, щоб той, хто зіграє головного героя відповідав статурі Джонсона і зоряної силі.

Кадр з фільму «Шазам»

«Я бачив себе в цій іншій ролі, і режисер, продюсери це помітили», – говорить Лівай. «І вони ще не вибрали виконавця головної ролі, і сказали:« Нам здається, що це може бути наш Шазам ».

Актор порівняв свою ситуацію з ситуацією Біллі Бетсона, будучи тим, хто не вірив у себе повністю, перш ніж був обраний для отримання здібностей.

«Я відчуваю себе, як Чарівник, що бачить в Біллі Бетсону персонажа, який повинен стати Капітаном Марвел, Шазамом», – сказав Лівай. «Я відчуваю, що New Line, мій режисер і продюсери побачили в мені характер, необхідний для того, щоб зіграти цього персонажа».

З огляду на, скільки Чорний Адам маячить над Шазамом, і як власний сольний фільм лиходія знаходився в розробці ще до «Шазама», є ще маса питань навколо сольного фільму Джонсона. Але Лівай показав, що він все ще працює і сподівається, що вони об’єднаються для запланованого продовження «Шазама».

Кадр з фільму «Шазам»

«Я не знаю, коли вони мають намір зробити цей сольний фільм, проте мені відомо, що він запланований», – сказав Лівай. «І я сподіваюся, що в кінцевому підсумку Шазам і Чорний Адам будуть битися один з одним, тому що я хотів би надерти дупу Скелі».

Після перегляду першого трейлера здається, що Лівай і його колега Ешер Енджел – ідеальна пара для виконання ролі Шазама і його альтер-его Біллі Бетсона. Як зізнався Енджел, він величезний шанувальник того, що привносить в роль Лівай.

«Зак, ти ідеальний Шазам, адже ми схожі, почасти, але він кумедний, у нас багато спільного», – сказав Енджел. «Я маю на увазі, він дійсно дитина. Значить, він дитина і дорослий. Зак, ти мені подобаєшся, приятель. Згораю від терпіння побачити те, що прийде, і ти кращий, так що, Шазам! »

Кінострічка «Шазам» з’явиться в кінотеатрах 5 квітня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию