Що краще гармата або world of tanks

Успіх танкового шутера Світ Танків спонукає деяких розробників ігор створити щось схоже, але з поліпшеним геймплеєм і графікою. І ось керівникам поштового сервісу Mail Ru спало на думку створити свій танковий-онлайн симулятор, щоб позмагатися зі своїм конкурентом. Назвали його Armored Warfare або проект армату. Розробником виступила американська компанія Obsidian Entertainment – їх завданням стало створити революційний танковий симулятор з сучасною військовою технікою.

Серед багатьох гравців не вщухають суперечки що краще гармата або world of tanks

По-перше, головна відмінність від Миру Танків це сучасний сеттинг гри.

Є люди яким набридли події епохи Другої Світової, і вони хочуть битися, наприклад, на крутих танках, на картах сучасної України, Японії та США, ну і звичайно головною родзинкою чому гру прозвали Арматі – це наявність одного з сучасних бойових машин Російської Федерації «армату », на якій гравці зможуть випробувати міць в віртуальних баталіях.

Ще головне достоїнство гри – це те, що більшість техніки використовується в реальному житті в складі озброєнь США, Франції, України, Японії, тоді як в дітище від Wargaming чимало прототипів, які не випускалися серійно, або перебували тільки як «креслення».

У самій грі передбачені два режими це гра з ботами (5 шт), або PVP – бій з реальними гравцями до 15 осіб, при цьому доступні два режими бою: знищення всієї ворожої техніки і захоплення бази.

У Armored Warfare на відміну від Миру Танків більш жорсткі правила ведення бою, гравець повинен використовувати всі переваги танка по максимуму, так як в грі використовується сучасна техніка вона відповідно швидше за швидкістю і спритності, тому гравцеві потрібно уважно стежити за прокачуванням, не лізти в битви з танками високого рівня.

У Арматі на відміну від конкурента, більш лояльне ставлення до артилерії, наприклад, на важкої військової техніки в WOT арту НЕ поворотка, і при великому скупченні техніки противника викликає у гравців проблеми з поганим влученням у снаряди. Тому розробниками AW було прийнято скоротити артилерійські установки до 2 штук і використовувати їх без прокачування можете прям до 8 рівня.

Як і в будь-якому іншому многопользовательском проект для поліпшення своєї переваги і покупки інших видів танків в Арматі введена система покупок через Донат

При цьому ви можете купити золото або срібло або навіть преміум аккаунт, який підвищує коефіцієнт перемог. При цьому вартість преміум-акка практично однакова.

Як і будь-яка інша гра Армата не позбавлена ​​і своїх недоліків серед яких:

• відсутність боїв в кланах (в конкурента від Wargaming можна було запрошувати в клани, що збільшувало шанс перемог і впливало на загальний рейтинг);
• відсутність великого вибору карт, хороше озброєння є при досягненні десятого рівня;
• як і будь-який новий проект вона вимагає оптимізації і не позбавлена ​​помилок і глюків, які виправляються оновленнями і патчами;
• гра дуже вимоглива до ресурсів комп’ютера, завдяки сучасному движку потрібна хороша відеокарта з мінімумом 1 Гб пам’яті;
• кількість доступних машин в рази менше ніж в Світі танків.

Підводячи підсумок складно сказати, що краще гармата або world of tanks вони мають схожу стилістику.

Але слід розуміти, що Проект армату – це нова ластівка в подібному жанрі і вона багато в чому поки програє багатомільйонної армії WOT, так як це ще занадто молодий проект, якому понад рік і йому потрібно розвиватися, а Мир Танків це вже добре зарекомендувала себе гра не тільки на просторах СНД, а й в усьому світі.

Ссылка на основную публикацию