Що краще ківі або вебмані: як зареєструватися?

Система електронних платежів стає сьогодні все більш популярною. Користувачі настільки звикли до благ Інтернету, що намагаються використовувати його можливості по повній програмі, і це цілком нормально. Платіжних системи існує нині чимало, проте найбільш відомі серед них – Яндекс.деньги, Ківі і Вебмані.

В даному матеріалі мені хотілося б розповісти трохи детальніше про останні два. Все частіше користувачі цікавляться питанням, що краще: ківі або вебмані? Відповісти однозначно тут дуже складно, тому як будь-спрямованість у цих двох ресурсів одна, вони мають кардинальні відмінності по функціональності і іншим факторам.

Qiwi гаманець

Для наочності і щоб ви не заплуталися, я розповім окремо про кожну з платіжних систем, і почну з Ківі.

  1. Реєстрація. Немає нічого простішого, ніж зареєструватися і отримати в розпорядження власний гаманець. Для цього перейдіть на офіційний сайт Ківі, введіть в спеціальному полі номер свого мобільного телефону (який далі буде використовуватися як логін для входу) і придумайте пароль. Після цього сервіс відправить на вказаний номер смс з кодом, який необхідно буде вписати у відповідне поле. На цьому реєстрацію можна вважати закінченою.
  2. Переказ грошей. Зрозуміло, це надзвичайно важливий нюанс, тому йому слід приділити максимум своєї уваги. На щастя, з гаманцем Ківі ніяких проблем, що стосуються фінансових операцій, виникнути не повинно: поповнити рахунок або обміняти гроші вийде навіть у невеликому містечку, адже Qiwi-термінали є навіть там.
  3. Функціональність. Можливості Ківі розраховані більше на невеликі фінансові операції, зокрема, оплата комунальних послуг, поповнення рахунку мобільного телефону, оплата покупок в Інтернеті і т.д.

WebMoney

Наступний на черзі – сервіс Вебмані. Пропоную оцінити його здібності і можливості по тим же основним критеріям, що і Ківі.

  1. Реєстрація. Тут потрібні танці з бубнами, адже одним лише номером телефону не обійтися. Система наполягає на тому, щоб користувачі надавали максимум персональний інформації, аж до відправки ськана паспорта. Можливо, хтось поставиться до цієї прохання з підозрою, але факт того, що Вебмані – найбільш захищена платіжна система має місце.
  2. Переказ грошей. З цим взагалі жодних проблем: WebMoney працює з різною валютою і пропонує безліч варіацій висновки грошей.
  3. Функціональність. Скажімо так, можливості гаманця Ківі досить обмежені, чого не скажеш про Вебмані. За допомогою цього сервісу можна оплачувати якщо не все, то величезна кількість послуг і товарів.

Отже, підіб’ємо підсумки. Якщо ваша мета – створення гаманця для роботи з невеликими сумами, при цьому ви не особливо хочете перейматися реєстрацією, то ваш вибір – Qiwi. Якщо ж ви постійно працюєте з електронною валютою і хочете, щоб вона була під надійним захистом, віддавайте перевагу WebMoney.

Ссылка на основную публикацию