Що легендою діаграми ms excel є?

Про програму Excel мною вже було сказано чимало. Якщо підсумувати всі ці дані, то виходить, що це додаток є важливим інструментом в роботі офісних співробітників, бухгалтерів, а також людям економічних професій в цілому. Зокрема, Excel особливо цінується за можливість створювати таблиці і діаграми, проводити розрахунки, спираючись на задані формули. Думаю, не буде перебільшенням те, що Ексель – одна з найбільш затребуваних програм на сьогоднішній день.

Під час її використання у користувача можуть виникати питання по роботі в Excel, особливо, якщо мова йде про новачка. На деякі питання я відповідав в попередніх матеріалах, але ця стаття не буде винятком. Цього разу мені хочеться поговорити про легенду. Що це взагалі таке, як додати або змінити легенду в excel 2007, а також у версії 2010 і відповіді на інші супутні питання ви зможете прочитати далі.

Що таке легенда

Легенда діаграми ms excel – це заголовки рядів, які за замовчуванням розташовуються в правій частині цієї самої діаграми. Якщо трошки перефразувати, то легендою діаграми ms excel є набір підписів у вигляді якогось певного тексту, які ви прописуєте при створенні таблиці з вихідними даними, при цьому вони відображають значення даних безпосередньо на самій діаграмі.

Легенда спокійно піддається редагуванню: наприклад, можна додати легенду в діаграму excel 2010 року (або в іншу версію), змінити ім’я, місце розташування, поміняти шрифт або взагалі видалити легенду. Головне – знати, як це робиться.

Як редагувати легенду

Редагувати легенду зовсім нескладно, причому незалежно від того, яка версія Ексель встановлена ​​на вашому комп’ютері, принцип дій буде ідентичний.

  1. Щоб легенда відображалася на вашому графіку, пропоную зробити ось що: клікніть по об’єкту діаграми, потім виберіть його властивості, потім – «Легенда». Тепер вам потрібно лише встановити прапорець навпроти рядка «Показати легенду».
  2. Отже, щоб змінити легенду в діаграмі excel 2010 або ж у версії 2007, необхідно виділити діаграму, клікнувши по ній, після чого вибрати вкладку «Макет», яка знаходиться в блоці «Робота з діаграмами». Там знайдете кнопку «Легенда» і виберіть необхідний параметр з усіх перерахованих. Таким способом ви задасте потрібне місце розташування легенди на вашій діаграмі.

Ну ось, тепер ви знаєте, як управлятися з описом в діаграмі Excel і, в чому можете переконатися самі, робиться це просто і швидко!

Ссылка на основную публикацию