Що написати дівчині при знайомстві вконтакте: приклади повідомлень

Поява соціальних мереж для багатьох вирішило проблему знайомства. Не секрет, що багато хлопців не підходять знайомитися на вулицях, і на те є ряд причин. Далеко не завжди справа в сором’язливості, хоча і цей факт має місце. На щастя, Інтернет – порятунок для багатьох, тому не варто нехтувати його благами. Плюси подібних знайомств в тому, що, перш за все, ви перебуваєте на своїй території, тому відчуваєте себе впевненіше. Крім того, у вас є час обдумати кожну фразу, що теж важливо.
Втім, до знайомства в Інтернеті потрібно і підходити з усією серйозністю, адже у вас є тільки один шанс зацікавити дівчину! Якщо з перших фраз їй щось не сподобається, швидше за все, продовжувати переписку вона не буде. Отже, як же відразу справити хороше враження, що написати дівчині при знайомстві вконтакте, приклади фраз, і багато іншого – ось приблизний перелік того, про що піде мова далі!

Підготовка до знайомства

Про самих фразах піде мова далі, спочатку вам потрібно трохи підготуватися. Для цього потрібно всього лише вивчити анкету дівчини, якій ви хочете написати. Зокрема, незайвим буде ознайомитися з її інтересами, можливо, ви обидва захоплюєтеся одним і тим же видом спорту або ж у вас однакові музичні смаки. Як варіант, це може послужити приводом для знайомства.

Крім того, подивіться її фотографії, скажімо, якщо багато фотографій з поїздок, у вас є можливість поговорити про подорожі. Словом, зробіть все від вас залежне, щоб підготувати грунт для розмови, щоб не виникало пауз в розмові. Також, ви можете блиснути перед дівчиною якимись цікавими знаннями в тій сфері, яка їй найбільш цікава, повірте, вона це оцінить.

До речі, дуже не раджу відразу додаватися дівчині в друзі, якщо вона, звичайно, не є «колекціонером» друзів. Справа в тому, що більшість людей все ж дружать з тим, хто дійсно їм доріг, тому ви ризикуєте опинитися в передплатників. Краще не робіть так необачно, стати другом ви завжди встигнете!

Що написати дівчині

Багато хлопців чомусь продовжують знайомитися з прекрасною половиною людства стандартними фразами-кліше, а тому самі ж таке знайомство свідомо приречений на провал. Не потрібно писати щось на зразок «Привіт, як справи?», Подібної фразочки ви точно не підігрієте інтерес до себе, скоріше, навпаки.
Як варіант, я раджу написати сподобалася дівчині комплімент, але, знову-таки, він не повинен бути «заїжджені», спробуйте виявити оригінальність. Взагалі, якщо будете до всього ставитися з гумором, будете однозначно у виграші! Плюс трохи інтриги ніколи не завадить, дівчата це дуже люблять. Наприклад, можна написати, що сторінка даної дівчини вам попадалася на очі вже кілька разів, і вам не дає спокою одне питання. Якщо вона захоче дізнатися, якою ж саме, напишіть щось на кшталт: «Чи часто хлопці запрошують тебе на вулицю … (а далі вкажіть, наприклад, адреса центрального РАГСу вашого міста). Далі ви зрозумієте самі, зацікавили дівчину чи ні. Також ви можете подивитися хто заходив на вашу сторінку і дізнатися кого ви зацікавили.

Загалом, пробуйте, експериментуйте і не турбуйтеся, якщо будете натикатися на відмову. Рано чи пізно ви все одно зустрінете ту саму дівчину, яка буде цінувати ваш гумор і неповторні якості.

Ссылка на основную публикацию