Що потрібно для роботи Android Pay

Android Pay – це платіжна платформа від компанії Google, яка діє на території України вже без малого 1 рік. Дане рішення безконтактних платежів створювалося для функціонування «Google Wallet” і інших додатків від цього розробника. Найбільш відомими аналогами на ринку є «Samsung Pay” Apple Pay “.

Варто розуміти, що робота «Android Pay” на призначеному для користувача смартфоні можлива лише за певних умов. Як вірно підмічено проектом https://androidpays.ru, інноваційна технологія вимагає супутнього технічного оснащення і програмного забезпечення.

Вимоги «Android Pay” до смартфону

  1. Наявність модуля є найважливішою вимогою, що пред’являються до потенційних користувачам системи «Android Pay”. NFC (від англ. «Near Field Communication» технологія високочастотної бездротового зв’язку, наявні на більшості сучасних смартфонів. Іноді може знадобитися додатково активувати «» в налаштуваннях вашого телефону. Для цього зайдіть у налаштування і перейдіть в розділ бездротової передачі даних (найменування може відрізнятися в залежно від встановленої версії Android).
  2. Версія операційної системи не нижче Android 4.4 (Kit-Kat). Платіжна система «Android Pay» не працюватиме на телефонах з застарілим програмним забезпеченням. До речі, знайти «» в більш ранніх моделях смартфонів досить проблематично! Переконатися у відповідності версії мобільної системи можна також, звернувшись до налаштувань смартфона. Перейдіть в розділ «Про телефоні» (внизу списку), серед інших відомостей знайдіть пункт «Android».
  3. Важливою умовою є підтримка «Android Pay» вашої банківської карти. Для цього попередньо уточніть інформацію у свого банку або на оф.сайті розробника. Можна без проблемно підключити раніше прикріплену карту з Google, в іншому випадку доведеться вносити банківські реквізити для ідентифікації карти в інтерфейсі платіжної системи.
  4. Ваш смартфон повинен відповідати пропонованим умовам безпеки. Пристрої з правами Root (супер-користувача Розблокувати загрузчиком (boot loader) не можуть користуватися «Android Pay». Для дотримання цього правила, досить щоб у вас була встановлена ​​заводська прошивка зі стокових Android.

замість післямови

Якщо все вищенаведені умови дотримані, то безконтактна оплата в магазині пройде успішно. А ознайомитися з обмеженнями платіжної системи та актуальними умовами ви зможете на офіційному сайті розробника.

Ссылка на основную публикацию