Що робити якщо не працює Флеш Плеєр в Яндекс браузері, як оновити плагін Adobe Flash Player

Інтернет-сторінка – це цілісний комплекс різного роду медіа-модулів, що включають в себе окремі текстові, звукові і відео-елементи. Для коректного відображення веб-сторінки в браузері обов’язково повинні бути встановлені всі необхідні розширення (плагіни), що відповідають за завантаження медіаконтенту. Одним з таких плагінів є Adobe Flash Player.

Доцільність оновлення Adobe Flash Player

Adobe Flash Player відповідає за коректне відображення практично всіх мультимедійних елементів на веб-сторінках. Завдяки йому користувач може безперешкодно переглядати відеоролики, прослуховувати аудіофайли та бачити анімовані банери (у вигляді картинок у форматі .gif). Тому наявність такого браузерного медіа-розширення є необхідною умовою для комфортної роботи.

Помилка «Не вдалося завантажити плагін» може з’явитися і при спробі відтворення аудіо онлайн

До конкретних «мотиваційним» причин поновлення Adobe Flash Player можна віднести:

 • технічний збій плагіна. Через нього поточний Adobe Flash Player перестає коректно функціонувати або навіть повністю відключається,
 • вірусна вразливість. Шкідливе ПО безперервно розвивається, вчиться знаходити «лазівки» для отримання вигоди від рядових користувачів. Існують спеціалізовані веб-віруси, які здатні порушувати працездатність плагіна Adobe Flash Player. Це призводить, наприклад, до підміни посилань на рекламних банерах, після переходу за якими на ПК автоматично завантажується вірус. Також шкідливе ПО може «перекинутися» на всі інші встановлені плагіни, тим самим повністю порушуючи діяльність браузера.

Тому користувачам вкрай необхідно з регулярною періодичністю оновлювати Adobe Flash Player, тим більше що ця процедура займає відносно мало часу і не вимагає яких-небудь значних зусиль і знань. Розглянемо всі способи поновлення плагіна на конкретному прикладі для «яндекс.браузер».

Налаштування автозапуску оновлень для Adobe Flash Player

Досить один раз настроїти функцію автоматичного оновлення, щоб Adobe Flash Player автоматично оновлювався при виході нової версії розширення. Для настройки автозапуску оновлень потрібно:

 1. Відкрити «Панель управління» Windows (через меню «Пуск») і вибрати категорію Flash Player.

  Якщо категорії Flash Player немає, на ПК не встановлено відповідний плагін

 2. У вікні «Менеджера налаштувань Flash Player» перейти у вкладку «Оновлення» і клацнути по системному рядку «Змінити настройки оновлення».

  В інших вкладках «Менеджера налаштувань Flash Player» ви також можете налаштувати працездатність плагіна

 3. Потім ви можете на вибір змінити пріоритет процесу оновлення Adobe Flash Player:
  • «Дозволити Adobe встановлювати оновлення». Плагін завжди буде оновлюватися в автоматичному режимі без будь-якої участі користувача,
  • «Повідомити мене перед установкою оновлень». Відрізняється від першого способу тим, що плагін Adobe автоматично буде знаходити і завантажувати пакети оновлень, але рішення про встановлення (оновленні) буде лежати виключно на користувача,
  • «Ніколи не перевіряти оновлення». Повністю відключає систему оновлень для Adobe Flash Player.

   За замовчуванням в налаштуваннях виставлений другий варіант оновлень

 4. Вибравши необхідний алгоритм оновлення, закрийте всі настройки «Панелі управління» і запустіть «яндекс.браузер».
 5. В адресному рядку введіть browser: // plugins і натисніть Enter. Знайдіть встановлений плагін Adobe Flash Player і поставте маркер навпроти напису «Запускати завжди».

  У вікні налаштувань плагінів ви також можете знайти інформацію про поточну версію Adobe Flash Player

 6. Готово, тепер ваше розширення для «яндекс.браузер» завжди буде оновлюватися автоматично.

Якщо ви вирішили повністю деактивувати функцію автоматичного оновлення для Adobe Flash Player, раджу зробити це в такий спосіб. Для повного відключення всіх процесів оновлення плагіна зайдіть в папку з встановленим розширенням, яка знаходиться по шляху: C: \ Windows \ SysWOW64 \ Macromed \ Flash. Знайдіть і відкрийте файл під назвою mms.cfg за допомогою вбудованого блокнота Windows. Змініть (пропишіть) в параметрі AutoUpdateDisable значення «0» на «1» і збережіть документ. Це допоможе додатково виключити всі процеси пошуку, скачування і установки оновлень.

Файл mms.cfg можна відкрити будь-яким текстовим редактором

Ручне оновлення плагіна для «яндекс.браузер»

Для поновлення плагіна вручну відкрийте «яндекс.браузер», введіть в адресному рядку browser: // components і натисніть Enter. Знайдіть у списку компонент з назвою AdobeTool і натисніть на кнопку “Перевірити оновлення”. Дочекайтеся закінчення автоматичного процесу (займає приблизно кілька секунд). Про успішне завершення оновлення повідомить рядок «Стан».

Необхідний компонент також може носити назву Adobe Flash Player

Завантаження і установка актуальної версії Adobe Flash Player

У разі повної відсутності Adobe Flash Player на комп’ютері і в браузері, плагін можна скачати і встановити з офіційної сторінки компанії Adobe. При цьому встановлена ​​версія буде найактуальнішою. Для цього:

 1. Перейдіть на спеціальну сторінку Adobe. Виберіть версію вашої ОС і веб-браузера, потім натисніть на кнопку «Завантажити».
 2. Після скачування запустите «Монтажник Adobe Flash Player» і дочекайтеся закінчення автоматичного процесу інсталяції.

  Перед запуском «Установника» закрийте браузер

 3. Готово, тепер на ПК і в браузері встановлена ​​найактуальніша версія плагіна.

  Після натискання кнопки «Готово» вас автоматично перенаправляють на офіційний сайт Adobe

Відео: де скачати і як встановити Adobe Flash Player

Оновлення (перевстановлення) «яндекс.браузер»

Ще одним способом завантаження плагіна від Adobe на ПК є оновлення (або чиста установка) «яндекс.браузер». Вся справа в тому, що в нових версіях веб-браузера від компанії «Яндекс» вже присутній комплект плагінів і розширень (в тому числі Adobe Flash Player), необхідних для стабільної та повноцінної роботи.

оновлення браузера

Якщо у вас встановлений «яндекс.браузер», то турбуватися про його оновленні не варто, так як браузер автоматично проводить всі процеси пошуку, скачування і установки актуальної версії.

Автоматизований процес оновлення ніяк не можна відключити в налаштуваннях «яндекс.браузер». Однак функцію автоматичного оновлення у фоновому режимі, яка відповідає за те, щоб веб-браузер оновлювався навіть в разі, якщо він не запущений, можна деактивувати.

Найчастіше подібну функцію відключають з метою економії ресурсів системи (іноді для оптимізації інтернет-трафіку). Для відключення:

 1. Відкрийте «яндекс.браузер», клацніть по кнопці «Меню» і зайдіть в «Налаштування».

  У «яндекс.браузер» не передбачено гарячих клавіш для швидкого запуску вікна «Настройок»

 2. Прокрутіть вікно установок системи до кінця і клацніть «Показати додаткові налаштування».

  При натисканні на кнопку розкриється додаткова «гілка» налаштувань

 3. Знайдіть блок «Система» і приберіть маркер напроти рядка «Оновлювати браузер, навіть якщо він не запущений».

  Після зняття маркера настройки зберігаються автоматично (не потрібно перезапускати браузер або ПК)

 4. Готово, тепер автообновление «яндекс.браузер» відбуватиметься тільки тоді, коли він відкритий.

  Щоб перевірити актуальність версії браузера, досить зайти в додаткові настройки вкладки «Про браузері»

Деякі користувачі запитують про доцільність оновлення окремих програмного забезпечення Adobe Flash Player, якщо достатньо оновлювати сам «яндекс.браузер». Я можу сказати, що краще проводити періодичне оновлення плагіна від Adobe, ніж покладатися тільки на браузер від «Яндекс». Вся справа в тому, що далеко не завжди в «пакеті оновлення браузера» містяться поновлення для встановлених плагінів і розширень (зазвичай вони включені тільки в великі апдейти). Крім того, при виникненні збою в роботі плагіна Adobe Flash Player простіше оновити лише його, а не чекати чергового браузерного апдейта.

Чистий установка браузера

Якщо ви вирішили заново (або вперше) встановити «яндекс.браузер», то будьте впевнені в тому, що плагін Adobe Flash Player також входить в пакет інсталяції (актуально для нових версій браузера, починаючи з 17.0). Установка включає наступні етапи:

 1. Завантажте офіційний сайт «Яндекс» і клікніть «Завантажити яндекс.браузер».

  На сайті доступні версії браузера для всіх ОС

 2. Запустіть завантажений інсталятор і натисніть на кнопку «Почати користуватися».

  Перед установкою вам також буде необхідно прийняти «Ліцензійна угода»

 3. Дочекайтеся закінчення автоматичного процесу установки браузера.

  Під час установки браузера ПК обов’язково повинен бути підключений до інтернет-мережі

 4. Готово, перед вами відкриється стартове вікно «яндекс.браузер».

  Під час першого запуску браузера вам запропонують налаштувати його роботу

Відео: як встановити «яндекс.браузер»

Adobe Flash Player є одним з найбільш незамінних плагінів для будь-якого інтернет-браузера. Завдяки його роботі на веб-сторінці відображаються всі мультимедійні елементи: картинки, анімація або ролики. Без встановленого Adobe Flash Player користувач не зможе прослуховувати онлайн-музику або переглядати онлайн-відео. Однак незважаючи на те, що в деяких браузерах (наприклад, в «яндекс.браузер») вже є вбудована версія плагіна від Adobe, його краще регулярно оновлювати самостійно з метою підтримки стабільної працездатності.

Ссылка на основную публикацию