Що робити якщо не включається телефон LG – опис всіх можливих проблем та їх вирішення

LG – відома у всьому світі південнокорейська корпорація, що займається виробництвом різних електронних пристроїв. Асортимент продукції, що випускається широкий: від холодильників і телевізорів до мініатюрних високотехнологічних носяться гаджетів.

Така знаменита компанія не могла оминути своєю увагою виробництво мобільних телефонів. На ринку смартфонів компанія займає шосте місце за підсумками 2017 року.

Гаджети корейського гіганта користуються заслуженою популярністю у користувачів всього світу. Смартфони LG надійні, володіють багатим функціоналом, компанія намагається застосовувати при їх виробництві інноваційні технології. Однак, як і будь-який електронний пристрій, смартфон може вийти з ладу.

Представлена ​​нижче інформаційна стаття допоможе читачеві зрозуміти, що робити, якщо не включається телефон LG. Причин для такої поведінки девайса може бути багато. Основні з них розглянуті нижче.

Банальний розряд батареї

Якщо вранці ви виявили свій улюблений смартфон відключеним і при натисканні на кнопку харчування він не подає ознак життя, це прямо не вказує на несправність апарату. Можливо, за ніч просто «села» акумуляторна батарея девайса. У цьому випадку порядок дій наступний:

 • підключити до телефону LG зарядний пристрій,
 • почекати хоча б 15-20 хвилин,
 • повторити спробу включення.

Важливо знати

Якщо смартфон запустився, значить, потрібно його повністю зарядити і продовжувати використання. В іншому випадку необхідно розглянути інші варіанти поломки.

Несправність зарядного пристрою

Другий за поширеністю причиною, по якій не включається смартфон, може бути розряд акумулятора внаслідок несправності комплектного адаптера живлення телефону. Перевіряється цей варіант використанням іншого зарядного пристрою, благо, що зараз всі вони уніфіковані під єдиний стандарт.

Вихід з ладу акумуляторної батареї

У чому була причина Вашої поломки?

Несправність зарядного пристрою

Вихід з ладу акумулятора

Пошкодження USB-порту

Вихід з ладу апаратної частини

Пошкодження програмного забезпечення

Просто сіла батарейка

Ще не визначив

Свій варіант в коментарях

Акумулятор смартфона з часом зношується і через кілька років може вийти з ладу, особливо при неправильній експлуатації. Щоб переконатися, що причина саме в цьому, найкращим варіантом буде знайти де-небудь (наприклад, у родича) завідомо робочий смартфон з ідентичною батареєю і підключити її до власного гаджету.

Зверніть увагу

Виконати таку маніпуляцію буде складно, якщо девайс має вбудований акумулятор (наприклад LG X Power). У такому випадку без звернення до кваліфікованого фахівця не обійтися.

Пошкодження порту USB в смартфоні

Одним з варіантів, що робити, якщо не включається телефон LG, є перевірка на наявність пошкоджень USB-порту девайса, через який, власне, і відбувається зарядка акумуляторної батареї пристрою. Якщо роз’єм вільно рухається в корпусі смартфона LG, це може вказувати на його поломку. Візуально визначити ступінь пошкодження не вийде, краще звернутися в сервісний центр.

Вихід з ладу апаратної частини пристрою

До більш серйозних поломок можна віднести пошкодження електронної начинки гаджета. Причин виходу з ладу «заліза» може бути багато, наведемо основні з них списком:

 • падіння і удар об тверду поверхню,
 • використання неоригінальних адаптера харчування,
 • стрибок напруги в електричній мережі,
 • попадання води всередину смартфона,
 • деформація корпусу телефону під зовнішнім впливом.

Важливо знати

У даній ситуації не обійтися без допомоги фахівця, однак при сильному пошкодженні смартфона навіть сервісний центр може виявитися безсилим щось зробити. Часом вартість ремонту настільки висока, що доцільніше набути новий апарат, ніж відновлювати старий «уламок».

Пошкодження програмного забезпечення гаджета

Якщо при спробі включення смартфона LG на екрані з’являється заставка з логотипом компанії, але подальшого завантаження не відбувається, це вказує на пошкодження Android-прошивки телефону. При певних навичках і «прямих руках» відновити працездатність девайса в подібній ситуації можна самостійно. Кращий наступний порядок дій:

 • знайти і скачати в мережі Інтернет файли прошивки для потрібної моделі смартфона LG,
 • завантажити спеціальну програму-прошивальщик,
 • вкрай уважно прочитати інструкції з проведення процесу відновлення програмного забезпечення,
 • прошити гаджет.

Зверніть увагу

Якщо хоч на секунду виник сумнів в доцільності власноручного прошивки телефону, краще відразу звернутися в сервісний центр.

висновок

Що робити, якщо не включається телефон LG? У представленому вище інформаційному матеріалі було дано вичерпну відповідь на дане питання. У більшості ситуацій власник гаджета здатний впоратися з проблемою власними силами. У складних випадках краще не ризикувати, а відразу віднести телефон кваліфікованих фахівців.

Ссылка на основную публикацию