Що робити, якщо не встановлюється Flash Player на ОС Windows

Коли не встановлено цей важливий компонент, користувач не тільки не може пограти в свою улюблену іграшку в браузері, але і виникнуть проблеми з відтворенням медіа-контенту та відображення деяких діаграм, що використовують функціонал цього плеєра.

Рішення завдання не займе багато часу, якщо знати, як діяти. Нижче представлена ​​інструкція, ознайомившись з якою, з установкою Flash Player швидко впорається навіть новачок.

Як вирішити проблему?

Причин збоїв під час процесу інсталяції програми Adobe Flash Player на ПК з Windows існує багато, а також вони можуть мати сукупний характер.

Найпоширеніша причина, через яку це відбувається, є запущені у фоновому режимі інтернет-оглядачі, після закриття яких установка здійснюється в нормальному порядку.

До другого по ефективності спрацьовування способу вирішення проблеми з інсталяцією можна віднести простий перезапуск комп’ютера, так як часто ініціалізація не виконується через системні збої. Після перезавантаження повторна спроба установки Flash Player часто буває успішною.

Тільки після виконання вищеописаних двох простих заходів слід переходити до більш серйозних маніпуляцій, наведеним нижче в цьому керівництві.

Оновлення web-оглядачів

Застарілі модифікації web-оглядачів нерідко бувають причиною виникнення проблеми. Операція по оновленню використовуваного користувачем браузера – це обов’язкова умова нормальної роботи програвача Flash Player.

Здійснивши операцію по оновленню браузера, необхідно перезапустити ПК і лише потім знову зробити установку Flash Player.

Примітка: в разі використання Гуглівского оглядача «Хром» або вбудованого в Windows 10 «Edge», то інсталяція Flash Player вже не буде потрібно.

хром

У разі основний проведеної роботи користувачем із застосуванням «Google Chrome», після поновлення Хрома вже і інсталяція Flash Player не буде потрібно, так як він вже вбудований в нього.

Для його поновлення буде потрібно виконати наступні послідовні дії:

 1. Клацнути по іконці у вигляді трьох смужок;
 2. Навести курсор на графу «Довідка»;
 3. Клікнути «Про браузері Google Chrome»;
 4. У разі застарілої модифікації оглядача, то в наступному відобразиться меню з’явиться рекомендація оновити браузер, але зазвичай Хром здійснює апгрейд в автоматичному режимі;
 5. Якщо в комп’ютері працює Windows Віста або XP, то в цих ОС Хром перестав підтримуватися і тому в автоматичному режимі оновлення не проводиться. Вихід з такої ситуації – це проста ручна установка Хрома з офіційного джерела;
 6. Для користувачів Вісти і XP потрібно лише клацнути «Download Chromе» і програма в автоматичному режимі визначить версію ОС в комп’ютері;
 7. Далі залишається тільки клацнути «Accept and install» і нова варіація хрому завантажиться в ПК, при цьому вона буде містити в собі актуальну модифікацію Flash Player, тобто в установці останнього вже відпадає необхідність.

Firefox

Для оновлення цієї бази популярний web-оглядач від Яндекс, необхідно зробити наступні кроки:

 1. Клацнути по іконці у вигляді 3-х смужок;
 2. Далі клікнути ярличок з символом «?»;
 3. Клацнути «Про Firefox»;
 4. Дочекатися завершення автоматичного процесу оновлення;
 5. Готово.

опера

В Opera дії майже аналогічні і складаються з наступних етапів:

 1. Клацнути «Меню»;
 2. Клікнути «Про програму»;
 3. Дочекатися завершення процесу автоматичного скачування апгрейдів;
 4. Готово.

Оновлення використовуваних браузерів часто призводить до усунення проблем з установкою Flash Player, так як його робота безпосередньо пов’язана з ними, але користувачі Windows з індексом 10 нерідко використовують вбудований в систему оглядач «Edge», в якому як і в «хром» Flash Player вже вбудований .

Для пользватель Windows 10

Для користувачів Windows 10 в установці Flash Player немає потреби, так як він вже є в браузері встановленому за замовчуванням.

Проблеми в «Десятці» виникають в основному через відключеного плеєра в настройках браузера.

Щоб його включити, необхідно виконати наступні кроки:

 1. Увійти в меню браузера і клацнути «Параметри»;
 2. Клікнути «Переглянути додаткові параметри»;
 3. Далі в графі «Використовувати програвач Adobe Flash Player» встановити повзунок вимикача в активне положення;
 4. Перезапустити «Edge», тобто закрити і знову відкрити його.

віруси

Шкідливі програми можуть блокувати установку і роботу плеєра, тому рекомендується провести сканування ПК за допомогою безкоштовної програми «Dr.Web CureIt».

Усунувши всі вірусні загрози, перезапустити комп’ютер і інсталювати Плеєр в нормальному режимі.

Антивірусники і фаєрволли

Деякі захисні програми, що працюють в ПК у фоновому режимі, часто блокують Flash Player. Потрібно тимчасово їх відключити і інсталювати Flash Player. Після установки можна знову активувати захист.

відкат

Дуже рідко, але ймовірність цього теж не можна виключати, виконання всіх вищеописаних заходів може не привести до успішного вирішення поставленого питання.

У цьому випадку існує можливість відкотити систему до стану, коли всі програми працювали в ній нормально.

З цією метою слід виконати такі дії:

 1. Через «Панель управління» увійти у вкладку «Відновлення»;
 2. Клацнути «Запуск відновлення системи»;
 3. Вибрати точку відновлення і відкотити ОС до дати її створення.

додаткова інформація

Помилка при інсталяції часто виникає через конфлікт процесів. Не рідко нетерплячі користувачі, не чекаючи повного завершення процедури, знову і знову клацають по інсталятору плеєра, а це викликає збій і некоректну установку компонента.

Якщо таке сталося, то рекомендується через «Диспетчер завдань» зупинити процеси, які зачіпають роботу Flash Player.

Під час установки Flash Player має бути забезпечено стійке з’єднання.

Якщо підключення нестабільно, то установник програми може скачиваться в пошкодженому вигляді, тому для виключення цього рекомендується застосовувати високошвидкісне з’єднання до інтернету при скачуванні дистрибутива програми в комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию