Що робити, якщо не заряджається планшет?

Здавалося б, що може бути складного в процесі зарядки сучасних гаджетів. Включив в мережу – і готово. Але навіть тут є свої нюанси. І деякі з них можуть привести до того, що девайс просто перестане працювати. Виявивши, що планшет не заряджається, можна розгубитися. Але кілька простих кроків допоможуть відшукати і усунути причину.

Пошук причини

Для усунення проблем з зарядкою планшета необхідно звернути увагу на:

  1. адаптер
  2. кабель
  3. роз’єм
  4. батарею
  5. Програмне забезпечення.

У перших варіантах потрібно заміна старих деталей на нові. Для цього потрібно буде купити необхідні запчастини для планшетів, наприклад в інтернет-магазині.

адаптер

Блок живлення найчастіше виходить з ладу в тих випадках, коли в електромережі спостерігаються скачки. В такому випадку адаптер просто «перегорає».

Ще один варіант – недостатнє вихідна напруга. Воно вказується на корпусі самого блоку. Щоб уникнути подібного, користуйтеся тільки «рідними» зарядними пристроями. При необхідності їх заміни, звертайте увагу на характеристики придбаного ЗУ.

кабель

Любителі скрутити кабель часто стикаються з переломом контактів. Місця перегинів не завжди помітні. Найчастіше страждають місця з’єднання проводу з штекером. В цьому випадку допоможе тільки заміна. На допомогу – магазин запчастин для планшетів https://technicparts.ru/. Деякі намагаються спаяти або перемотати пошкоджені ділянки. Але це лише тимчасовий варіант.

роз’єм

Наступним етапом перевіряємо роз’єм. Починаємо з самого простого – огляду на наявність сміття. При його виявленні – акуратно чистимо гострим предметом.

Далі перевіряємо саму конструкції. Не повинно бути люфту, хитання, деформації елементів. Для цього підключіть зарядний пристрій до планшета і поворушіть кінцевик. Якщо при цьому індикатор заряду включається, значить несправність саме в роз’ємі. У будь-якій майстерні можна замінити цей елемент.

Акумуляторна батарея

Працездатність батареї можна перевірити шляхом підключення до планшета робочого зарядного пристрою. Якщо гаджет не відгукується на його приєднання, значить проблема знайдена. Акумулятор необхідно міняти. Ремонту він не підлягає (це не доцільно).

Програмне забезпечення

Неправильно встановлені додатки, віруси можуть привести до збоїв в роботі програмного забезпечення планшета. Усунути їх можна шляхом скидання налаштувань до заводських. У більш серйозних випадках може знадобитися перепрошивка операційної системи.

Вище описані найбільш поширені проблеми, пов’язані з неправильною зарядкою планшета. Послідовне їх розгляд та усунення допоможе знову насолодитися правильною роботою свого гаджета.

Ссылка на основную публикацию