Що робити, якщо шлюз встановлений за замовчуванням недоступний windows 10?

Робота з комп’ютером не буває гарантовано успішною, і кожен користувач, в тій чи іншій мірі, стикався з різними збоями і помилками. Деякі з них вирішуються швидко і просто, над іншими доводиться посидіти, треті взагалі можуть призвести до перевстановлення ОС. У будь-якому випадку, від помилок не застрахований ніхто, і краще, коли ви знаєте потенційного ворога в обличчя. В такому випадку знайти шляхи вирішення значно простіше, та й вирішується проблема швидше.

Досить часто користувачі скаржаться на помилку «Шлюз, встановлений за замовчуванням, недоступний» Windows 10. Суть її в тому, що Інтернет по Wi-Fi на комп’ютері раптом перестає працювати, хоча на інших пристроях (планшет, телефон) він є. Давайте вирішувати цю дрібну неприємність всіма доступними способами.

Налаштування електроживлення мережевого адаптера

Якщо вам набридло, що зв’язок з Wi-Fi на комп’ютері періодично пропадає, пропоную трохи «поворожити» в настройках мережевого адаптера.

 1. Для початку потрібно потрапити в «Диспетчер завдань». Є кілька варіантів, як це зробити, я пропоную використовувати комбінацію Win + R, потім в рядку ввести «devmgmt.msc» (без лапок).
 2. Далі перейдіть в розділ «Мережеві адаптери», знайдіть там свій бездротової адаптер, клікніть по ньому, виберіть «Властивості».
 3. Перейдіть у вкладку «Управління електроживленням» і приберіть галочку напроти пункту «Дозволити відключення цього пристрою для економії енергії».
 4. Тепер відкрийте Панель управління – Електроживлення – Налаштування схеми електроживлення – Змінити додаткові параметри електроживлення.
 5. З лівого боку виберіть «Параметри безпроводового адаптера» – «Режим енергозбереження». Переконайтеся, що в цьому пункті вказана «Максимальна продуктивність».
 6. Перезгрузіте комп’ютер.

Налаштування шлюзу вручну

Якщо попередній варіант не допоміг, спробуйте цей. Для його реалізації виконайте ось що:

 1. Відкрийте Центр керування мережами і загальним доступом, після чого в лівій частині вікна виберіть «Зміна параметрів адаптера».
 2. Клацніть по значку Wi-Fi-з’єднання правої мишачої кнопкою і виберіть «Властивості».
 3. Далі на вкладці «Сеть» тисніть «Протокол Інтернету версії 4» – «Властивості».
 4. Приберіть галочку напроти пункту «Використовувати наступний IP-адреса» і вручну заповніть поля. Так, необхідно вказати адресу роутера, але число в останній комірці замініть будь-яким іншим. Далі йде «Маска підмережі», вона виставляється автоматично. Що стосується поля «Основний шлюз», в ньому слід ввести справжню адресу вашого Wi-Fi роутера.
 5. Збережіть зміни, перезавантажте комп’ютер.
Ссылка на основную публикацию