Що робити, якщо в Windows 10 інтернет не працює

Багато власників комп’ютерів вже встигли оновитися і перейти на останню «Десяту» версію Віндовс, але до свого жаль виявили, що новинка виявилася не позбавленою численних проблем і нерідко після оновлення операційної системи Windows 10 користувачі з обуренням виявляють, що не працює інтернет в їх ПК. Питання з відсутністю доступу до всесвітньої мережі після процедури оновлення або чистої установки Windows 10 в даний час став найбільш популярний, т. К. В сучасному світі комп’ютер без інтернету відразу уподібнюється простий друкарській машинці.

Нижче наведено докладний посібник з ілюстраціями, яке швидко допоможе власникам ПК на Windows 10 усунути зазначену проблему з інтернетом і в найкоротші терміни відновити повноцінну роботу з комп’ютером. Інструкція складається з двох основних розділів, ознайомившись з якими користувач спочатку дізнається головні передумови зникнення доступу до глобальної мережі після процедур апгрейда системи або інсталяції пакетів оновлень, а потім чомусь в Windows 10 вихід в інтернет часто не працює після установки ОС і що при цьому необхідно зробити .

Якщо проблема виникла після процедур поновлення

У ситуації, коли зникає доступ до всесвітньої павутини через Вай-фай або навіть відсутній провідний інтернет після переходу на Віндовс 10 (або інсталяції пакетів оновлень системи), від користувача буде потрібно провести наступні етапи послідовних дій:

 1. Утримуючи кнопку «Win» необхідно клацнути на «R» і після цього в відобразиться віконці надрукувати «ncpa.cpl»;
 2. Далі клікнути на «Ok»;
 3. Потім в переліку з’єднань викликати контекстне меню на своєму підключенні;
 4. Клікнути на сходинку «Властивості»;
 5. Подивитися відобразився перелік, в якому обов’язково необхідно поставити галочку (якщо її немає) на рядку «IP версії 4»;
 6. Після цього клікнути «Ok» і подивитися, чи є вихід в глобальну мережу.

Важливе відступ: коли для інтернету по дроту одночасно застосовуються різні сполуки по домашньої мережі або VPN-з’єднання, то потрібно проаналізувати і поставити позначки і на цих підключеннях.

У разі коли інтернет не з’явився, то винуватцем події часто виступає антивирусник. У людей які користувалися в попередніх версіях стороннім програмним забезпеченням для захисту комп’ютера від вірусів і потім перейшли на «Десятку» через оновлення без попередньої деінсталяції антивірусного ПО нерідко припиняє працювати інтернет в новій версії ОС. Така ж проблема, часто зустрічається при наявності в ПК стороннього фаервола. На жаль, навіть якщо потім деактивувати це ПО, то все одно вихід у всесвітню мережу буде вже неможливий.

З метою усунення проблеми, необхідно провести повну деінсталяцію захисного ПЗ з видаленням всіх його компонентів. Алгоритм дій при цьому складається з наступних послідовних кроків:

 1. Для видалення рекомендується скористатися додатками з офіційних ресурсів творців антивірусної програми або фаєрвол;
 2. Далі виконати перезапуск ПК;
 3. Подивитися з’явився доступ до глобальної мережі;
 4. При позитивному результаті допускається знову встановити необхідні користувачу програми для захисту свого комп’ютера.

Примітка: причиною можуть послужити не тільки фаєрвол і антивирусник, а й інші сторонні додатки. Буде потрібно послідовно їх деінсталювати і після перезапуску ПК перевіряти, чи не з’явився доступ в Інтернет.

При виникненні труднощів з бездротовим з’єднанням по Вай-фай, то необхідно виконати наступні дії:

 1. Викликати контекстне меню від «Пуск» і відкрити «Диспетчер пристроїв»;
 2. Далі перейти у вкладку «Мережеві адаптери»;
 3. Викликати контекстне меню на використовуваному Вай-фай-пристрої;
 4. Потім клацнути рядок «Властивості»;
 5. Перейти в закладку «Упр. електроживленням »;
 6. Прибрати галочку з точки «Дозволити відключення цього пристрою для економії енергії»;

Відповідно до переважною більшістю відгуків користувачів зіткнулися з цією проблемою після оновлення ОС, саме ця процедура призводить до успішного вирішення питання з доступом в інтернет.

У разі безуспішності всіх перерахованих вище спроб, можна скористатися рекомендаціями другого розділу цієї статті, що стосуються власників комп’ютерів, у яких виникли труднощі після інсталяції Віндовс 10.

При виникненні проблеми після інсталяції ОС «з чистого аркуша» або після процедури переустановлення

Найчастіше причиною є програмне забезпечення Вай-фай пристрою або мережевої карти ПК. В цьому випадку, нерідко в вікні «Диспетчера пристроїв» відображається інформація про коректне функціонування цих комплектуючих комп’ютера, а якщо користувач починає оновлення їх драйверів, то відображається системне повідомлення про відсутність необхідності цієї процедури. Незважаючи на перераховані вище моменти, настійно рекомендується відразу після інсталяції ОС встановити з офіційних ресурсів виробників обладнання драйвера до Вай-фай адаптера і мережевої карти.

Перед тим як завантажувати вищезазначене ПЗ обов’язково необхідно позбутися від драйверів встановлених Віндовс 10.

З цією метою треба виконати наступні дії:

 1. Викликати контекстне меню від «Пуск» і клацнути на сходинку «Диспетчер пристроїв»);
 2. Далі перейти у вкладку «Мережеві адаптери»;
 3. Потім викликати контекстне меню на експлуатується пристрої і клацнути по рядку «Властивості»;
 4. В відобразиться вікні відкрити закладку «Драйвер»;
 5. Клікнути на кнопку «Видалити»;

І тільки вже після видалення існуючого ПО, зробити установку драйверів з ресурсів виробника устаткування вашого ПК. Потім після перезавантаження комп’ютера доступ до інтернету має з’явитися.

Ссылка на основную публикацию