Що робити якщо Xiaomi не бачить сім карту – поради + інструкція

Нерідко трапляється так, що мобільний пристрій в певний момент перестає подавати і приймати стільникові сигнали, не вдалося підключитися до мобільного Інтернет мережі і всіляко вказує на те, що даний стандарт підключення не функціонує.

Відсікаючи глобальну проблему, пов’язану з відсутністю покриття стільникового оператора (повне або пов’язане з технічними / географічними проблемами), розглянемо ситуацію, коли смартфон не бачить вставлену SIM-карту. Далі можна ознайомитися з рекомендаціями щодо усунення цієї проблеми на смартфонах Xiaomi.

Список ключових дій користувача

Отже, якщо новенький (або не дуже) Xiaomi не бачить СІМ-карти, не варто панікувати. Далі представлений список найбільш правильних перевірочних і «лікувальних» дій в такій ситуації.

перезавантаження

Банальний, але найчастіше дієвий варіант виправлення проблеми. Щоб виконати швидку перезавантаження всієї системи, потрібно:

 • Затиснути кнопку живлення на кілька секунд.
 • Дочекатися появи сірого вікна з варіантами дій.
 • Натиснути «Перезавантаження» та підтвердити дію.

Зверніть увагу

Цілком можливо, що зв’язок відновиться, а причиною тимчасового збою було погане з’єднання, яке не було відновлено при першій же можливості.

налаштування мережі

Через скільки часу після покупки смартфона Ви зіткнулися з тим що телефон не бачить SIM-карту?

Відразу після покупки

1-2 місяці

3-6 місяців

Більше 6 місяців

Свій варіант в коментарях

Якщо перезавантаження не допомогла, але і сам по собі смартфон працювати не перестав, потрібно задуматися: може, Xiaomi не бачить СІМ карти через порушених конфігурацій. Що ж тоді робити? Повернути все в початкове положення можна таким чином:

 • Переходимо в меню настройки смартфона.
 • >

 • Вибираємо пункт «SIM карти і мобільні мережі».
 • Натискаємо безпосередньо на непрацюючу SIM.
 • Перевіряємо, що Ви не вимкнули активатор з написом «Включити SIM». Запускаємо при необхідності.
 • Заходимо в пункт «Вибір мережі».
 • Ставимо в робоче положення повзунок пункту «Автоматичний вибір».

Важливо знати

Даний спосіб актуальний для тих користувачів, у яких спочатку в меню настройки непрацююча карта буде відображатися. Якщо записи про неї там немає, потрібно переходити до наступного пункту з можливим рішенням.

працездатність SIM

природно, мініатюрна пластинка SIM-карти не є вічною і просто може перестати працювати. Для початку варто спробувати встановити її в інший смартфон. Якщо вона працює – далеко ходити не потрібно, проблема криється в першому влаштуванні. Якщо ж ні, варто для початку спробувати обробити контактний чіп карти за допомогою ватної палички та спирту.

Зверніть увагу

У разі, коли працездатність після цього не відновлена, можна вирушати в сервісний центр свого оператора зв’язку і замовляти заміну карти. Послуга ця загальнодоступна і особливих витрат не вимагає.

Проблема з пристроєм

Подальші дії користувача повинні бути спрямовані на роботу з апаратними та програмними компонентами смартфона. Цілком можливо, що Xiaomi не бачить СІМ карти по одній з наступних причин:

 • Лоток для вставки SIM не до кінця втиснути в корпус, або він несправний, або карта неправильно вкладена всередину (наприклад, її контакти повернені не в ту сторону). Перевернути, дотиснути, або відправлятися в ремонт для заміни лотка.
 • інша і більш критична проблема – телефон був придбаний у китайського виробника, але випускався він безпосередньо під місцевий ринок. В такому випадку в ньому просто може бути відсутнім можливість підключення до вітчизняних стільникових мереж на апаратному рівні. Можливо, вийде домовитися з продавцем про обмін. Всесвітньо відомий Aliexpress допускає відкриття суперечок по доставленої продукції, де іноді виходить провернути такі операції.
 • Справа в системному збої. Невідомо, в наслідок яких маніпуляцій, але на Xiaomi могла злетіти та частина програмної оболонки, що відповідає за роботу модему. У такому випадку вся працездатність пристрою за частиною зв’язку може бути порушена. Потрібно виконати скидання налаштувань до заводських або перепрошити пристрій, окремо встановити прошивку для модему (останні два рішення для тих, хто дійсно вміє здійснювати подібні процедури без більш критичних наслідків для смартфона).

Зверніть увагу

Випадок з відкриттям спору і поверненням пристрою продавцеві поширюється і на браковану продукцію. Саме низька якість і некоректна збірка можуть також стати причиною непрацездатності компонента, що відповідає в смартфоні за зв’язок. Однак вирішувати питання таким чином варто оперативно (відразу після покупки). В іншому випадку пред’явити претензії продавцю просто не вдасться.

висновок

Таким чином, керуючись запропонованими інструкціями, користувач швидше за все відновить можливість нормального спілкування по смартфону Xiaomi. Якщо ж здійснити «ремонт» самостійно не вдалося, потрібно вирушати в сервісний центр. Знову ж таки, варто пам’ятати про оперативність, оскільки дуже часто проблема з модулем зв’язку виявляється саме після придбання пристрою.

Ссылка на основную публикацию